Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2020, 12:40

autor: Sodar

Ghost of Tsushima - samuraje cenią nie tylko lisy

Jeśli pozostawimy naszą postać w grze Ghost of Tsushima w bezruchu przez pewien czas, mamy szansę zobaczyć rzadką animację, w której na dłoni Jina ląduje pomarańczowy ptaszek.

Ghost of Tsushima - samuraje cenią nie tylko lisy - ilustracja #1
Kunszt animatorów Ghost of Tsushima przejawia się nawet w drobnych elementach

Jin Sakai, postać, którą kierujemy w Ghost of Tsushima, łączy zaawansowane umiejętności walki z umiłowaniem do natury. Niedawno pisaliśmy o popularności lisów wśród graczy. Głaskanie tych zwierząt to jedna z wielu aktywności, umieszczonych w grze. Dziś mamy dla Was kolejną ciekawostkę tego typu. Mianowicie, gdy zostawimy protagonistę samemu sobie na jakiś czas, może pojawić się animacja bezruchu, w której na dłoni Jina pojawia się ptak.

Zjawisko to uwiecznił użytkownik Twittera Cats&Bolts:

Animacja może się pojawić, gdy postać stoi w bezruchu przynajmniej 30 sekund. Szansa na jej wystąpienie jest jednak niewielka, przynajmniej tak twierdzą gracze. Gdy jednak dopisze nam szczęście i zobaczymy pomarańczowego ptaszka na dłoni Jina, warto zrobić zrzut ekranu. Kanał YouTube Edepot opublikował materiał, w którym pokazuje wiele ciekawych detali w Ghost of Tsushima (opisywana animacja bezruchu w 8:45 minucie).

Ostatnia aktualizacja: 2020-08-04

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima