Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2022, 14:02

autor: Adam Adamczyk

Geralt ograbia staruszkę w parodii Wiedźmina 3

Już jest kolejny odcinek parodii przygód Geralta od Viva La Dirt League. Tym razem Biały Wilk wykaże się jako negocjator.

źródło: YouTube | Viva La Dirt League

Czekaliście na kolejny odcinek parodii Wiedźmina od grupy Viva La Dirt League? Po długiej i wyczerpującej walce z Bruxą, Geralt wraz ze swoim prywatnym wierszokletą i jak się okazuje – jedynym głosem rozsądku, udaje się po odbiór nagrody za wykonanie zadania. Nie wiadomo, czy ma zaciągnięty kredyt w banku Vivaldich, ale widocznie bardzo potrzebuje pieniędzy.

Mistrz negocjacji

W grze Wiedźmin 3: Dziki Gon wielokrotnie mieliśmy okazję targować się o wyższą zapłatę za pokonanie potwora. Niektórzy NPC nie byli zbyt hojni i zwłaszcza na początku gry dało się namówić ich jedynie na kilka koron więcej, jednak ci zamożniejsi potrafili sypnąć monetami. W kolejnej części przygód od Viva La Dirt League okazuje się, że Geralt jest znacznie skuteczniejszym negocjatorem, niż biały wilk, w którego mogliśmy wcielić się w grze. Był to ostatni odcinek pierwszego sezonu parodii Wiedźmina.

Memiczny Geralt

Poprzednie odcinki przygód Geralta od Viva La Dirt League bardzo trafnie ukazały to, co od lat bawi graczy. Mieliśmy więc do czynienia z upodobaniem do eliksirów czy dylematami moralnymi w trakcie walki z bardzo urodziwą przeciwniczką. A może by tak zrobić w komentarzach debatę, w której wskażecie swoje ulubione momenty związane z Wiedźminem, zasługujące na memy? Zacznę jako pierwszy: tysiące newsów na temat Wiedźmina (które tak kochacie).