Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2012, 17:27

autor: Hed

Gazillion przyjmuje zapisy do bety Marvel Heroes – komiksowego MMO free-to-play

Wystartowały zapisy do zamkniętej bety gry free-to-play Marvel Heroes, którą tworzy studio Gazilion. Początkowo dostęp do testowej wersji produkcji otrzyma stosunkowo niewielka grupa.

Gazillion przyjmuje zapisy do bety Marvel Heroes – komiksowego MMO free-to-play - ilustracja #1

Studio Gazillion ogłosiło start zamkniętej bety Marvel Heroes, sieciowej gry free-to-play rozgrywającej się w uniwersum komiksowych superbohaterów. Na razie mówimy o stosunkowo niewielkich testach, w których weźmie udział starannie wyselekcjonowana grupa graczy. Z czasem deweloper będzie zapraszał kolejnych chętnych. To doskonała okazja, żeby sprawdzić grę i przy okazji pomóc w przygotowaniu jej finalnej wersji.

Żeby wziąć udział w procesie testowania wystarczy założyć konto na stronie gry i później wypełnić formularz zgłoszeniowy, który będzie rozsyłany przez producentów. Stephen Reid ze studia Gazillion zaznaczył, że wykonanie tych czynności nie gwarantuje automatycznego dostępu do bety, bo początkowo grupa testerów będzie niewielka. Reid przypomniał też, że „zamknięta beta” to nie demo, ale niedokończona wersja gry.

Gazillion obiecał przy okazji, że w nadchodzących tygodniach pojawi się kilka innych możliwości zdobycia kodu dającego dostęp do bety Marvel Heroes. Pula kluczy zostanie na przykład przekazana uczestnikom nowojorskiej imprezy Comic-Con. Można też spodziewać się konkursów w serwisach społecznościowych gry lub na branżowych serwisach. Jeśli więc chcecie dołączyć do grupy testerów, trzymajcie rękę na pulsie.

  1. Oficjalna strona Marvel Heroes
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.