Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2016, 19:18

autor: Góral

Gas Guzzlers Extreme - wyścigowa gra akcji pojawi się na XOne i PS4

Znana z komputerów osobistych wyścigowa gra akcji Gas Guzzlers Extreme od studia Gamepires pojawi się pod koniec roku na konsoli Xbox One, a w drugim kwartale 2017 roku na PlayStation 4.

Wydane przed kilkoma laty na komputerach osobistych Gas Guzzlers Extreme ukaże się na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 – poinformowała firma Iceberg Interactive, wydawca produkcji studia Gamepires. Tytuł najpierw pojawi się na sprzęcie Microsoftu, na którym zagości w czwartym kwartale bieżącego roku. Z kolei posiadacze maszyny firmy Sony poczekają nieco dłużej – do drugiego kwartału 2017 roku. Obie wersje mają kosztować 29,99 dolarów, czyli około 117 zł. Nie zdradzono żadnych szczegółów związanych z kwestiami technicznymi, ale wyjawiono, że konsolowe wydanie wyposażone zostanie w dwa dodatki – Full Metal Zombie i Full Metal Frenzy. Dodają one do rozgrywki zombie oraz tryb Survival, w którym walczymy o życie z hordami nieumarłych. Poza tym, produkcja zaoferuje łącznie 12 trybów rozgrywki, 42 trasy umieszczone w 8 zróżnicowanych środowiskach, 12 aren, 21 pojazdów, 12 typów broni oraz 22 rodzaje zombie.

Gas Guzzlers Extreme to gra wyścigowa, w której broń palna jest na porządku dziennym. - Gas Guzzlers Extreme - wyścigowa gra akcji pojawi się na XOne i PS4 - wiadomość - 2016-08-31
Gas Guzzlers Extreme to gra wyścigowa, w której broń palna jest na porządku dziennym.

Jeżeli nie mieliście styczności z tym projektem na komputerach, to należy się Wam kilka słów wyjaśnienia. Gas Guzzlers Extreme to szalona wyścigowa gra akcji, w której podczas kolejnych zawodów używamy rozmaitych broni i power-upów. Wszystko po to, by dać popalić przeciwnikom i dotrzeć do mety na pierwszym miejscu.

Produkcja swego czasu zebrała całkiem przyzwoite recenzje w mediach (średnia w serwisie Metacritic wynosi 73 punkty), a dodatkowo, w większości przypadków, jest chwalona przez użytkowników Steama, którzy mieli okazję spędzić z nią trochę czasu. Na Xboksie One i PlayStation 4 nie ma zbyt wielu tego typu gier, więc będzie to całkiem niezła i przystępna cenowo (jak na konsolowy rynek) pozycja.

W Gas Guzzlers Extreme znajdziemy 21 pojazdów. - Gas Guzzlers Extreme - wyścigowa gra akcji pojawi się na XOne i PS4 - wiadomość - 2016-08-31
W Gas Guzzlers Extreme znajdziemy 21 pojazdów.