Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2021, 18:30

autor: Ender

Geoff Keighley z pierwszymi informacjami o otwarciu gamescom 2021

Poznaliśmy szczegóły na temat otwarcia targów gamescom 2021, które w tym roku również odbędą się w całości w sieci. Podczas specjalnego dwugodzinnego streamu Opening Night Live gracze będą mieli okazję zobaczyć zapowiedzi nowych gier oraz kolejne materiały z najbardziej oczekiwanych produkcji.

W maju otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że tegoroczna edycja targów gamescom z powodów obostrzeń pandemicznych odbędzie się ponownie jedynie w sieci. Organizatorzy zapowiedzieli wówczas również, że impreza przeprowadzona zostanie w dniach 25–27 sierpnia. W tym czasie na graczy czekać będą rożnego rodzaju wydarzenia online. Najważniejszym punktem targów pozostaje jednak ich oficjalne otwarcie, tzw. Opening Night Live, na temat którego poznaliśmy właśnie pierwsze szczegóły.

gamescom 2021 otworzy dwugodzinny stream prowadzony przez Geoffa Keighleya, który rozpocznie się w środę 25 sierpnia o godzinie 20:00 polskiego czasu. Podczas pokazu mamy zobaczyć nowe materiały z największych gier debiutujących w sklepach pod koniec tego roku. Organizatorzy zapewniają jednak, że nie zabraknie również tytułów, które ukażą się w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy.

Na razie nie mamy żadnych informacji na temat konkretnych gier, które mogą pojawić się podczas otwarcia gamescomu 2021. Wiemy jednak, że obecność na imprezie potwierdziły między innymi firmy Electronic Arts, Activision, Ubisoft, Bandai Namco, Koch Media, Microsoft oraz Bethesda. Spodziewajmy się więc prawie na pewno pokazu nowego Call of Duty i Battlefielda 2042. Wielu fanów liczy z pewnością także na prezentację wyczekiwanego Elden Ring.

  1. Oficjalna strona targów gamescom