Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 sierpnia 2014, 10:23

autor: Góral

Gamescom 2014 - obejrzyj zdjęcia hostess i cosplayerek

W serwisie Gameswelt.de opublikowano zdjęcia hostess i cosplayerek, które można spotkać na halach tegorocznych targów Gamescom. Europejskie święto graczy zakończy się w najbliższą niedzielę.

Na Gamescomie, jak na każdych innych szanujących się targach gier wideo, oprócz samych produkcji prezentowanych przez poszczególnych wydawców i deweloperów, nie mogło oczywiście zabraknąć dziewczyn. W serwisie Gameswelt.de opublikowano zdjęcia hostess i cosplayerek, które zagościły w niemieckiej Kolonii. Część z nich publikujemy poniżej, a po więcej odsyłamy do źródła. Dodatkowo w ramach porównania warto zerknąć na przedstawicielki płci pięknej, które można było spotkać na Gamescomie w 2013 roku. Jeszcze w ramach przeciwwagi, by panie odwiedzające nasz serwis również miały na co popatrzeć, publikujemy powyżej nagranie wideo z przystojnymi przedstawicielami tvgry.pl i gry-online.pl.

Gamescom to jedne z największych targów gier wideo, odbywające się co roku w niemieckiej Kolonii. Impreza organizowana jest od 2009 roku i cały czas zyskuje na popularności. Podczas zeszłorocznej edycji hale targowe o powierzchni 140 tys. metrów kwadratowych odwiedziło ponad 340 tys. osób, które zaznajomiły się z ofertą 635 firm z 40 krajów.

Waleczna ekipa hostess z Gamescom 2014 / Źródło: Gameswelt.de. - Gamescom 2014 - obejrzyj zdjęcia hostess i cosplayerek - wiadomość - 2014-08-14
Waleczna ekipa hostess z Gamescom 2014 / Źródło: Gameswelt.de.
Gamescom 2014 - obejrzyj zdjęcia hostess i cosplayerek - ilustracja #3
Gamescom 2014 - obejrzyj zdjęcia hostess i cosplayerek - ilustracja #4
Gamescom 2014 - obejrzyj zdjęcia hostess i cosplayerek - ilustracja #5
Gamescom 2014 - obejrzyj zdjęcia hostess i cosplayerek - ilustracja #6
Dziewczyny z Gamescom / Źródło: Gameswelt.de. - Gamescom 2014 - obejrzyj zdjęcia hostess i cosplayerek - wiadomość - 2014-08-14
Dziewczyny z Gamescom / Źródło: Gameswelt.de.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.