Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 30 sierpnia 2022, 18:53

Games with Gold na wrzesień 2022: kultowa gra Valve i 3 inne tytuły

Microsoft podzielił się tytułami gier, które użytkownicy konsol Xbox odbiorą w ramach oferty Games with Gold we wrześniu 2022 roku.

Microsoft zaprezentował cztery tytuły, które w przyszłym miesiącu będzie można odebrać w ramach usługi Games with Gold, zawartej w abonamentach Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. 1 września udostępnione zostaną dwie pozycje. Pierwszą z nich jest inspirowana kulturą celtycką gra akcji Gods Will Fall, a drugą strategia ekonomiczna Thrillville z 2006 roku, w której budujemy wesołe miasteczko. W połowie miesiąca natomiast pojawią się kultowa gra logiczna Portal 2 od Valve oraz rytmiczne Double Kick Heroes.

Tutaj kupisz Xbox Game Pass Ultimate

Należy mieć również na uwadze, że jest to ostatnia edycja abonamentu, w której będziemy mogli odebrać gry wydane pierwotnie na konsole starsze niż Xbox One. Całość więc zakończona została dość mocnym akcentem.

Games with Gold we wrześniu 2022

  1. Gods Will Fall – od 1 do 30 września (Xbox One oraz Xbox Series X|S)
  2. Double Kick Heroes – od 16 września do 15 października (Xbox One oraz Xbox Series X|S)
  3. Thrillville – od 1 do 15 września (Xbox 360, Xbox One oraz Xbox Series X|S)
  4. Portal 2 – od 16 do 31 września (Xbox 360, Xbox One oraz Xbox Series X|S)

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej