Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2020, 08:15

Gamedec - obszerny gameplay z dema polskiego RPG

Redakcja TVGRYplus opublikowała dwugodzinny materiał z polskiego RPG-a Gamedec ukazujący rozgrywkę z dema, wraz z komentarzem twórców gry.

Powstająca w polskim studiu Anshar gra RPG Gamedec zapowiada się bardzo obiecująco. Osoby czekające na ten tytuł zainteresować powinien obszerny gameplay z projektu.

Materiał stanowi zapis streama zorganizowanego wczoraj przez redakcję TVGRYplus w ramach inicjatywy Find Your Next Game. Całość trwa dwie godziny i ukazuje przejście dema gry wraz z komentarzami twórców. Film daje więc dobre pojęcie o tym, w jakim kierunku zmierza ten projekt.

Przypomnijmy, że Gamedec powstaje na razie tylko z myślą o PC, ale w przyszłości autorzy chcą opracować także wydania konsolowe. Gra ma zadebiutować pod koniec tego roku w serwisach Steam i GOG.com.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Gamedec
  2. Grałem w Gamedec - nowe polskie RPG, które może namieszać
Gamedec  - obszerny gameplay z dema polskiego RPG - ilustracja #1
Gamedec  - obszerny gameplay z dema polskiego RPG - ilustracja #2

BLIKIEM możesz płacić w internecie oraz tradycyjnych sklepach, wpłacać i wypłacać pieniądze z bankomatów oraz rozliczać się bezgotówkowo z innymi użytkownikami dzięki przelewowi na telefon BLIK – nie musisz znać numeru rachunku bankowego odbiorcy a pieniądze docierają do niego natychmiast. Dowiedz się więcej!