Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2021, 18:43

autor: Przemysław Dygas

Future Games Show łączy siły z PC Gaming Show na czerwcowym pokazie

Organizatorzy Future Games Show oraz PC Gaming Show łączą siły. Oba wydarzenia staną się jednością podczas pokazu przewidzianego na 13 czerwca.

W SKRÓCIE:
  • Kolejne edycje Future Games Show oraz PC Gaming Show odbędą się w ramach jednego wydarzenia.
  • Event zaplanowany jest na 13 czerwca.
  • Organizatorzy zaplanowali ponad 150 minut zapowiedzi i zwiastunów.

Organizatorzy Future Games Show oraz PC Gaming Show postanowili podjąć ze sobą współpracę. Kolejne edycje obu wydarzeń odbędą się tego samego dnia w ramach jednej transmisji. Razem mają zagwarantować nam ponad 150 minut zwiastunów oraz zapowiedzi. Oglądać je na żywo będziemy mogli 13 czerwca.

Organizatorzy chwalą się, że połączenie obu wydarzeń pozwoli na zebranie jednego dnia olbrzymiej ilości atrakcji. Zarówno Future Games Show, jak i PC Gaming Show mają bowiem na koncie współpracę z wieloma dużymi studiami, które prezentowały na nich swoje gry. Wśród pokazywanych produkcji były między innymi Valheim, Borderlands 3, Assassin’s Creed: Valhalla czy The Lord of the Rings: Gollum. Oba eventy mogą się również pochwalić wielomilionową widownią ich poprzednich edycji.

Na razie nie wiemy, kto i jakie produkcje pojawią się podczas wydarzenia. Twórcy zapewniają jednak, że możemy liczyć na miks małych i niezależnych gier, jak i tytułów z segmentu AAA. Pokaz będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych za darmo. Transmisja odbędzie się na YouTubie, Twitterze, Twitchu oraz Facebooku.