Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2019, 16:17

autor: aadamus

Frostpunk: The Last Autumn - duże DLC z datą premiery

11 bit studios ogłosiło datę premiery pierwszego dużego dodatku do Frostpunka. Rozszerzenie nosi tytuł The Last Autumn i stanowi prequel podstawowej wersji gry. Tytuł zadebiutuje 21 stycznia 2020 roku.

W styczniu zobaczymy, jak wyglądał świat z Frostpunka, zanim nadeszła zima. - Frostpunk: The Last Autumn - duże DLC z datą premiery - wiadomość - 2019-12-13
W styczniu zobaczymy, jak wyglądał świat z Frostpunka, zanim nadeszła zima.

Ponad półtora roku po premierze Frostpunk doczeka się pierwszego dużego płatnego rozszerzenia. 11 bit studios ogłosiło, że 21 stycznia na komputerach osobistych (na ten moment nie ma informacji o wydaniu na konsole) ukaże się DLC zatytułowane The Last Autumn. Stanowi ono prequel podstawowej wersji gry i pokaże, jak wyglądał świat, zanim nadeszła wieczna zima. W związku z tym, opublikowany został zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Frostpunk: The Last Autumn pozwoli wcielić się w najwyższego przełożonego placu budowy nr 113, którego zadaniem jest wybudowanie generatora przed nadejściem wiecznej zimy. Wraz z nowym scenariuszem dodatek wprowadzi także nowe technologie do opracowania, budynki oraz kolejną Księgę Praw.

Przypomnijmy, że 27 sierpnia tego roku ukazało się także mniejsze płatne rozszerzenie do FrostpunkaThe Rift. Wprowadziło ono między innymi nową mapę do trybu Endless oraz możliwość budowania mostów. Ten niewielki dodatek stanowi wstęp do The Last Autumn oraz Projektu TVADGYCGJR, którego szczegóły pozostają na ten moment tajemnicą.