Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2016, 09:41

autor: Góral

Forza Horizon 3 doczekała się dema na Xboksie One

Posiadacze konsoli Xbox One mogą już bawić się demem gry Forza Horizon 3. Wersja próbna pozwala pojeździć kilkoma pojazdami i wziąć udział w rozmaitych eventach. Dodatkowo poinformowano, że ukaże się ona na PC-tach po premierze produkcji.

Przed kilkoma dniami dowiedzieliśmy się, że Forza Horizon 3 doczeka się dema i tak też się stało. Jeżeli posiadacie konsolę Xbox One, to wystarczy, że udacie się w to miejsce i pobierzecie ważącą nieco ponad 18 GB wersję demonstracyjną. Pozwala ona wziąć udział w rozmaitych zawodach, pojeździć wspólnie ze znajomymi w trybie online Free-Roam, a wszystko to korzystając z takich pojazdów jak Lamborghini Centenario, BMW M4 Coupe, Ford Shelby GT350R, 2014 HSC Limited Edition GEN-F GTS Maloo czy też kilku maszyn typu buggy. Jak więc widać, w demie jest co robić, ale obecnie mogą się nim cieszyć tylko użytkownicy konsoli. W opublikowanym komunikacie zdradzono jednak, że wersja próbna pojawi się także na PC-tach, ale niestety dopiero jakiś czas po premierze pełnej wersji, która zadebiutuje 27 września.

Demo gry Forza Horizon 3 już dostępne, ale tylko na Xboksie One. - Forza Horizon 3 doczekała się dema na Xboksie One - wiadomość - 2016-09-14
Demo gry Forza Horizon 3 już dostępne, ale tylko na Xboksie One.
Forza Horizon 3 doczekała się dema na Xboksie One - ilustracja #2

Za Forzę Horizon 3 odpowiada ekipa Playground Games, która odpowiedzialna jest także za poprzednie odsłony cyklu. Tym razem gracze nie tylko wezmą udział w motoryzacyjnym festiwalu, ale także zostaną jego organizatorem, dzięki czemu będziemy zmieniać chociażby godzinę, w której odbywać mają się zawody, muzykę przygrywającą w tle itd. Pozostając jeszcze w temacie ścieżki dźwiękowej, wczoraj doczekaliśmy się oficjalnej rozpiski blisko 150 utworów – znajdziecie ją tutaj.

Z pozostałych nowinek warto wspomnieć o Australii – zupełnie nowej lokacji, która ma być dwa razy większa od tej znanej z drugiej części. Dodatkowo tytuł ma posiadać wiele aspektów społecznościowych – kampanię przejdziemy w trybie współpracy, stworzone eventy udostępnimy innym osobom, tak samo jak i malowania karoserii.