Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2020, 11:14

autor: Dameredet

Fortnite – powrót Batmana i zapowiedź Jokera

Do gry zmierzają nowe przedmioty kosmetyczne. Wśród nich skórki Jokera, Poison Ivy i Midas Rex.

Fortnite – powrót Batmana i zapowiedź Jokera - ilustracja #1
Współpraca DC i Epic Games owocuje wieloma przedmiotami kosmetycznymi

Chociaż Fortnite boryka się ostatnio ze sporymi problemami, to nie przestaje zaskakiwać fanów nową zawartością. Wczoraj ogłoszono powrót pakietu Batmana, Catwoman i Harley Quinn (w wersjach znanych z filmów Sucide Squad i Birds of Prey). Jest to jednak oferta ograniczona czasowo, a szczegóły na jej temat można znaleźć na oficjalnej stronie. Zapowiedziano również kolejny zestaw związany z uniwersum DC. Już 17 listopada do gry trafi zestaw Kto się śmieje ostatni, a wraz z nim skórka Jokera.

Co jeszcze znajdziemy w zestawie? Oprócz Jokera pojawią się również skórki Poison Ivy i Midas Rex. Dodatkowo w pakiecie znajdziemy trzy plecaki, cztery kilofy i specjalny efekt spadaniaPick a Card. Wraz z zakupem gracze otrzymają również 1000 V-Bucks.

Cena pakietu to 29,99$. Będzie dostępny zarówno w formie fizycznej, jak i cyfrowej na konsolach PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, a także na PlayStation 5 i Xbox Series X. W związku ze sporem firmy z Google i Apple, na oficjalnej stronie Epic Games pojawiło się też zapewnienie, że gracze mobilni już wkrótce otrzymają szczegóły na temat możliwości zdobycia wymarzonych skinów. To samo dotyczy graczy korzystających z komputerów osobistych.