Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2020, 19:00

Mama z Trójmiasta szuka nauczyciela w Fortnite

Rodzice są w stanie zrobić wszystko dla swoich dzieci. Pewna mama bardzo poważnie potraktowała chęć zagrania z synem w Fortnite'a, aby uniknąć określenia „noob”.

Mama z Trójmiasta szuka nauczyciela w Fortnite - ilustracja #1
W Fortnite liczy się niezła ekipa, choćby z własnymi rodzicami!

Kilka dni temu na jednym z lokalnych portali ogłoszeniowych w Polsce pojawiła się dość niecodzienna oferta w dziale „dam pracę”. Pewna pani podpisana jako Monika poszukuje w niej nauczyciela grania w Fortnite’a, tylko po to, by zrobić ogromną niespodziankę swojemu synowi! Podkreślono, że platforma to PC lub Xbox, a wysokość wynagrodzenia jest „do ustalenia”, choć w odpowiedniej rubryce widnieje kwota 1000 złotych brutto.

Mama z Trójmiasta szuka nauczyciela w Fortnite - ilustracja #2
Oryginał ogłoszenia. Źródło: portal ogłoszenia.trojmiasto.pl

Ogłoszenie dość szybko „rozlało się” po mediach społecznościowych, wywołując dość pozytywny odzew. Chętni na ciekawą wakacyjną pracę (być może wcale nie taką łatwą) chyba jednak obejdą się smakiem, bo chęć udzielenia pomocy wyraziła już jedna z firm zajmujących się sprzedażą sprzętu komputerowego, i to całkowicie za darmo! Pani Monice życzymy szybkich postępów w nauce, a synowi gratulujemy takiego podejścia mamy do jego pasji.