Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2018, 11:12

Fortnite: Battle Royale - nowe informacje o trzecim sezonie

Studio Epic Games ujawniło nowe konkrety odnośnie trzeciego sezonu w grze Fortnite: Battle Royale. Podano informacje dotyczące m.in. karnetu bojowego oraz zmian w systemie wyzwań.

Trzeci sezon pozwoli zdobyć sporo nowych przedmiotów kosmetycznych. - Fortnite: Battle Royale - nowe informacje o trzecim sezonie - wiadomość - 2018-02-21
Trzeci sezon pozwoli zdobyć sporo nowych przedmiotów kosmetycznych.

Fortnite: Battle Royale cieszy się obecnie wielką popularnością, więc autorzy, czyli ludzie ze studia Epic Games, robią co mogą, aby utrzymać zainteresowanie graczy. Obecnie twórcy szykują się do startu tzw. trzeciego sezonu, który ma być największym z dotychczasowych, oferującym kilkadziesiąt nowych przedmiotów kosmetycznych. Deweloperzy właśnie ujawnili nowe informacje na temat tego, czego możemy się spodziewać w trzecim sezonie.

Karnet bojowy trzeciego sezonu

Wraz ze startem trzeciego sezonu gracze będą mogli kupić przypisany mu tzw. karnet bojowy. Po jego nabyciu od razu otrzymamy zestaw nagród, w tym ubiór Specjalisty od Zadań. Potem w trakcie rozgrywki będziemy powoli odblokowali kolejne stopnie (w sumie będzie ich sto) z nowymi przedmiotami. Autorzy udostępnili przydatne dane, pozwalające porównać, co zaoferuje karnet bojowy trzeciego sezonu w zestawieniu z drugim:

Przedmioty kosmetyczne

Karnet bojowy sezonu 2

Karnet bojowy sezonu 3

Ubiory

4

6

Kilofy

3

3

Emotki

4

4

Lotnie

3

3

Sprzęt na plecy

0

3

Smugi lotni przy swobodnym spadku

0

5

Ekrany ładowania

0

6

Sztandary

16

20

Emotikony

16

20

W SUMIE

46

69

W trzecim sezonie na odblokowanie czeka o trzydzieści stopni więcej niż w drugim, ale czas potrzebny do zdobycia wszystkich przedmiotów ma być taki sam, co w przypadku poprzedniego sezonu (czyli około 75-150 godzin). Oznacza to, że tempo rozwoju będzie szybsze.

Dla bardziej niecierpliwych graczy dostępna ma być opcja dokupienia stopni i za każdy z nich zapłacimy 150 V-dolców. Pojawi się również możliwość nabycia za 2800 V-dolców nowego Zestawu Bojowego, który zaoferuje karnet bojowy plus 25 stopni.

Wyzwania tygodniowe

W trzecim sezonie czekają nas zmiany w wyzwaniach. - Fortnite: Battle Royale - nowe informacje o trzecim sezonie - wiadomość - 2018-02-21
W trzecim sezonie czekają nas zmiany w wyzwaniach.

Ponadto w trzecim sezonie pożegnamy dzienne wyzwania, które zastąpione zostaną tygodniowymi. Raz w tygodniu autorzy zaoferują siedem nowych wyzwań, więc ich łączna liczba ma być taka sama jak poprzednio, tyle tylko że nie będziemy musieli się tak bardzo spieszyć z ich realizacją.

Ponadto wyzwania tygodniowe będą się kumulowały, co oznacza, że nawet jeśli kupimy karnet w środku sezonu, to otrzymamy dostęp do wszystkich poprzednich wyzwań.

Warto także wspomnieć, że aby zdobyć nagrody, wystarczyć ma wykonanie czterech z siedmiu wyzwań tygodniowych.

  1. Oficjalna strona gry