Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2018, 09:16

autor: Aquma

W The Architect: Paris wpłyniemy na losy stolicy Francji

Firmy Focus Home Interactive oraz Enodo Games zapowiedziały oryginalnego city buildera The Architect: Paris, w którym zajmiemy się nadzorowaniem rozwoju stolicy Francji. Produkcja zmierza na komputery PC.

Focus Home Interactive wyda The Architect: Paris. - W The Architect: Paris wpłyniemy na losy stolicy Francji - wiadomość - 2018-10-05
Focus Home Interactive wyda The Architect: Paris.

THE ARCHITECT: PARIS W SKROCIE:

  1. Deweloper: Enodo Games
  2. Wydawca: Focus Home Interactive
  3. Gatunek: strategia (tzw. city builder)
  4. Platformy: PC
  5. Data premiery: nieznana

Firma Focus Home Interactive oraz studio Enodo Games zapowiedziały The Architect: Paris. Będzie to oryginalna gra z gatunku city builder, która umożliwi graczom wcielenie się w architekta zarządzającego układem całego, istniejącego już miasta – tytułowego Paryża. Konieczne będzie znalezienie odpowiedzi na wyzwania związane m.in. z demografią, polityką czy zanieczyszczeniem środowiska.

Cieszymy się, że możemy współpracować z Enodo Games. Wraz z The Architect: Paris dostarczą tytuł, który idealnie pasuje do katalogu Focus Home Interactive, ponieważ wykracza daleko poza klasyczne granice tego gatunku. Zawsze chętnie współpracujemy z ambitnymi partnerami, opracowującymi innowacyjne i zabawne koncepcje, i właśnie to robią tutaj Enodo Games – powiedział w oświadczeniu Luc Heninger, dyrektor produkcji Focus Home Interactive.

Na czym polegać ma oryginalność tego tytułu? Po pierwsze, pod naszą kontrolę oddane zostanie istniejące już miasto. Po drugie, otrzymamy możliwość nie tylko wybierania obiektów z katalogu, ale też projektowania praktycznie od zera własnych budynków, które będziemy musieli nadzorować indywidualnie.

The Architect: Paris to nieszablonowa, innowacyjna gra, która ma na celu wstrząsnąć fundamentami tego gatunku. Jesteśmy przekonani, że Focus Home Interactive to idealny wydawca, który pomoże nam rozwijać i promować naszą grę. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z ich zespołami i korzystanie z ich długoletniego doświadczenia i wiedzy – stwierdził w oświadczeniu prasowym Jean-Baptiste Reynes, prezes i dyrektor kreatywny Enodo Games.

The Architect: Paris ukaże się na PC. Produkcja na razie nie ma wyznaczonej daty premiery.

  1. The Architect: Paris – strona oficjalna