Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2021, 16:12

Fani próbują odszyfrować datę premiery FNAF Security Breach

W ramach promocji Five Nights at Freddy's: Security Breach Steel Wool Studios publikuje krótkie animowane teasery. Znalazły się w nich między innymi sześciocyfrowe kody, które według społeczności mogą sugerować datę premiery.

Data premiery Five Nights at Freddy's: Security Breach ciągle stanowi wielką niewiadomą. Tytuł miał trafić na rynek jeszcze w ubiegłym roku, ale ze względu na skalę projektu zdecydowano się na jego opóźnienie. Teraz jednak zdaje się, że Steel Wool Studios rozpoczęło zabawę z fanami, na końcu której najprawdopodobniej znajdzie się wyczekiwana data.

Na przestrzeni ostatniego miesiąca na oficjalnym kanale dewelopera w serwisie YouTube zaczęły pojawiać się teasery pod postacią kolejnych części cyklu Freddy & Friends: On Tour. Są to krótkie animacje, które budzą skojarzenia ze starszymi odcinkami Scooby Doo. Każda z nich kończy się widokiem na logo gry. Na tym ujęciu pojawia się coś, co może sugerować datę premiery Security Breach – stale zmieniające się sześć cyfr. Jak zwrócili uwagę youtuberzy skupieni wokół serii Five Nights at Freddy's, z każdym odcinkiem kolejna cyfra „stabilizuje się” i nie ulega już dalszej modyfikacji. Na ten moment układ prezentuje się następująco: 1X1X2X.

Jeśli Steel Wool Studios utrzyma cykliczność publikacji, to za tydzień w środę pojawi się następny odcinek. Wówczas najprawdopodobniej otrzymamy jeszcze jeden numer, który wedle teorii będzie kolejną wskazówką co do daty premiery Five Nights at Freddy's: Security Breach. Patrząc na obecnie odsłonione cyfry, możemy przypuszczać jedynie, że produkcja ukaże się październiku, listopadzie lub grudniu.

Kreskówka przedstawia klika mrocznych elementów. W jej trakcie pojawiają się „zakłócenia”, które zawierają w sobie klatki z animatronikami mającymi pojawić się w grze. Wszystkie te maszyny są jednak w bardzo złym stanie technicznym.

FNAF Security Breach - tajemnicze teasery, gracze próbują odszyfrować datę premiery - ilustracja #1
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Kdmm362PTo8
FNAF Security Breach - tajemnicze teasery, gracze próbują odszyfrować datę premiery - ilustracja #2
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Kdmm362PTo8
FNAF Security Breach - tajemnicze teasery, gracze próbują odszyfrować datę premiery - ilustracja #3
Żródło: https://www.youtube.com/watch?v=ukoHI0cVP_4
FNAF Security Breach - tajemnicze teasery, gracze próbują odszyfrować datę premiery - ilustracja #4
Żródło: https://www.youtube.com/watch?v=nIj2ovBTCN4

Na samym końcu natomiast pojawiają się kolejne, bardziej tajemnicze animatroniki. O ile znana jest maszyna z twarzami słońca i księżyca z drugiego odcinka Freddy & Friends: On Tour, tak pozostałe dwie na ten moment pozostają zagadką.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Five Nights at Freddy's: Security Breach
  2. Wszystko o serii Five Nights at Freddy's