Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2020, 09:59

autor: Aquma

Flight Simulator otrzyma niedługo dużą darmową aktualizację

Microsoft Flight Simulator otrzyma niedługo pierwszą aktualizację świata, która skupi się na terenie Japonii. Wygląd największych miast Kraju Kwitnącej Wiśni zostanie poprawiony w oparciu o technikę fotogrametrii. Otrzymamy też ulepszone modele na japońskich lotniskach oraz trochę dodatkowych wyzwań.

Flight Simulator otrzyma niedługo dużą darmową aktualizację - ilustracja #1
W Microsoft Flight Simulator niedługo poprawi się wygląd Japonii.

Twórcy Microsoft Flight Simulator poinformowali, że 29 września zadebiutuje pierwsza aktualizacja świata tej produkcji. Jest to swoisty darmowy dodatek, wprowadzający więcej szczegółów do określonego kawałka Ziemi. Omawiany patch nosi nazwę Japan World Update, co oczywiście oznacza, że skupi się na terenie Japonii.

Poza ogólnym poprawieniem wyglądu mapy, możemy spodziewać się zwiększenia szczegółowości szeregu charakterystycznych miejsc, w tym m.in. miast Sendai, Takamatsu, Tokushima, Tokyo, Utsunomiya oraz Yokohama. Wszystkie te miejscowości zostaną odwzorowane w oparciu o technikę fotogrametrii. Aktualizacja poprawi też modele na najważniejszych japońskich lotniskach i doda kilka wyzwań powiązanych z lądowaniem.

  1. Recenzja gry Microsoft Flight Simulator 2020 – największy sandbox w historii
  2. Microsoft Flight Simulator 2020 – poradnik
  3. Flight Simulator 2020 – zobacz, jak wygląda świat w grze
  4. „Nie braliśmy pod uwagę niedzielnych graczy” – twórcy Flight Simulator 2020 szczerze o grze
  5. Microsoft Flight Simulator – strona oficjalna