Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Przemysław Zamęcki 1 grudnia 2012, 15:59

FLASHOUT 3D, futurystyczna gra wyścigowa w polskim App Store

FLASHOUT 3D, to tytuł inspirowany takimi klasykami jak F-Zero czy seria WipEout.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

FLASHOUT 3D z katowickiego studia Jujubee, najszybsza i najbardziej wyczekiwana gra o futurystycznych wyścigach na platformę iOS w historii, jest już w polskim App Store! Tytuł jest oferowany w promocyjnej cenie 1.79€!

FLASHOUT 3D, to tytuł inspirowany takimi klasykami jak F-Zero czy seria WipEout. Mamy tutaj więc do czynienia z futurystycznymi wyścigami o zniewalającej grafice, świetnych efektach wizualnych, z genialną muzyką elektroniczną (stworzoną przez znanych polskich demoscenowców) i przepełnionymi akcją wyścigami. Podczas zabawy gracz kontroluje niewiarygodnie szybkie statki powietrzne zachowujące się jak poduszkowce, które z olbrzymią prędkością poruszają się nad torami ulokowanymi w takich krajach jak Polska, USA, Chiny czy Anglia. Ponadto gra posiada unikalną technologię dzięki której efekty graficzne dostosowują się do rytmu muzyki. Aby osiągnąć zwycięstwo w wyścigu, gracz może korzystać z broni, bonusów i skrótów ukrytych na trasach, dostępne są także ulepszenia do posiadanych pojazdów.

FLASHOUT 3D, futurystyczna gra wyścigowa w polskim App Store - ilustracja #1

Produkcja oferuje także przystępny system sterowania. Gracze mogą kontrolować swój pojazd za pomocą akcelerometru, bądź wirtualnego joysticka. Wszelkie pozostałe działania, typu strzelanie z rakiet, bądź aktywowanie dopalacza, dostępne są z poziomu wirtualnych przycisków.

"Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że udało się nam stworzyć rozpoznawalną produkcję, która już teraz spotyka się z bardzo pochlebnym odbiorem ze strony graczy i zagranicznej prasy", powiedział Michał Stepień, Prezes Zarządu Jujubee S.A. "Ale tak udana premiera, to przede wszystkim zasługa naszych pracowników, którzy włożyli sporo zaangażowania i pasji w tworzenie FLASHOUTA 3D, co z pewnością widać obcując z nasza grą. Nie powiedzieliśmy jednak ostatniego słowa i najbliższe darmowe aktualizacje powinny jeszcze bardziej uatrakcyjnić tę produkcję."

Jujubee poinformowało także, że gra w wersji na urządzenia z systemem Android ukaże się w grudniu, zaś wersja na komputery Mac i PC w pierwszym kwartale 2013 roku.