Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiANDiOSPC
Okładka Flashout 3D (AND)
OkładkaFlashout 3D (AND)

Flashout 3D

Futurystyczne wyścigi pojazdów latających, przygotowane przez rodzime studio deweloperskie Jujubee.

Wyścigi | science fiction | elementy zręcznościowe | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Flashout 3D Premiera

28lis2012

iOS

15mar2013

AND

14paź2013

PC

producent: Jujubee wydawca: Jujubee Strona oficjalna

Flashout 3D to druga, po Suspect in Sight, gra w dorobku katowickiego studia Jujubee, założonego przez trzech branżowych weteranów - Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Inspiracją dla twórców stały się zręcznościowe wyścigi w stylu Wipeout i F-Zero.

Akcja gry toczy się w przyszłości. Gracz wciela się w rolę uczestnika widowiskowych wyścigów ultraszybkich, unoszących się nad ziemią pojazdów. Rywalizacja toczy się na kilkunastu mocno zakręconych trasach, biegnących przez centra wielkich miast – Londynu, Nowego Jorku, Berlina, Pekinu i innych.

Flashout 3D oferuje kilka wariantów zabawy, w tym tryby pojedynczego wyścigu oraz kariery. Do dyspozycji gracza oddano szereg modeli pojazdów latających, różniących się wyglądem, parametrami technicznymi i dostępnym uzbrojeniem. Rozgrywkę urozmaica możliwość modyfikowania bolidów, aktywowania power-upów, a także korzystania ze skrótów, pozwalających zyskać przewagę nad rywalami.

Twórcy postarali się, aby zmagania z przeciwnikami kontrolowanymi przez komputerową sztuczną inteligencję dostarczały wyzwań na każdym poziomie trudności. Wirtualni rywale potrafią w trakcie wyścigów dostosować swoją taktykę do preferowanego przez gracza stylu rozgrywki. Mimo smartfonowego rodowodu gry, system sterowania przystosowany został do obsługi za pomocą gamepada.

Na tle konkurencyjnych produkcji Flashout 3D wyróżnia się atrakcyjną, trójwymiarową oprawą wizualną. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym przez twórców jest wbudowany bezpośrednio w grę equalizer. Kolorystyka elementów otoczenia tras wyścigów dynamicznie zmienia się w rytm utworów ze ścieżki dźwiękowej, na która składają się kompozycje w stylu electro.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Ocena użytkowników: 9,7 / 10 na podstawie 663 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Flashout 3D: Odpowiednia dla każdego wieku.

Flashout 3D Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 500 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7
PC
iOS
AND