Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2020, 16:03

autor: Vergil

Filmowi aktorzy w Marvel's Avengers. Zobacz przyszłość mimiki w grach

W grze Marvel’s Avengers próżno będzie szukać aktorów znanych z Marvel Cinematic Universe. W sieci pojawił się jednak materiał wideo, który pokazuje, jak prezentowałaby się ta produkcja, gdyby wystąpili w niej Robert Downey Jr., Chris Evans, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth i Mark Ruffalo.

Filmowi aktorzy w Marvels Avengers. Zobacz przyszłość mimiki w grach - ilustracja #1
Co by było, gdyby w Marvel’s Avengers od Crystal Dynamics wystąpili aktorzy znani z filmów...?

Już pierwszy pokaz gry Marvel’s Avengers podzielił fanów marki, a jednym z powodów takiego stanu rzeczy był fakt, że w omawianej produkcji nie wystąpią aktorzy znani z Marvel Cinematic Universe. Na osiem dni przed premierą tego tytułu na kanale BabyZone w serwisie YouTube pojawił się materiał wideo, który pokazuje, jak dzieło studia Crystal Dynamics mogłoby się prezentować, gdybyśmy zobaczyli w nim Roberta Downey Jra, Chrisa Evansa, Scarlett Johansson, Chrisa Hemswortha i Marka Ruffalo.

Całość powstała dzięki technologii znanej jako deepfake i jak na efekt miesięcznej pracy jednej osoby prezentuje się nie najgorzej. Nietrudno sobie wyobrazić, że to rozwiązanie może być przyszłością mimiki w grach wideo; ktoś musiałby jednak pochylić się jeszcze między innymi nad „martwymi” oczami postaci.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Marvel’s Avengers
  2. Marvel's Avengers to fajna gra, ale zapomnisz o niej 15 minut po odłożeniu pada