Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2020, 11:41

autor: mikos

FIFA 21 bez wersji demo

FIFA 21 nie otrzyma wersji demo. Jest to pierwszy taki przypadek od dawna, gdyż od wielu lat EA umożliwiało przetestowanie nowej odsłony gry przed premierą.

FIFA 21 bez wersji demo - ilustracja #1
Czy brak możliwości sprawdzenia nowej FIF-y przed premierą zniechęci Was do zakupu?

Premiera FIF-y 21 już za rogiem. Obecnie gra znajduje się w fazie zamkniętej bety i niektórzy mieli już okazję się z nią zapoznać. Szersza publiczność czekała jednak jak co roku na informację o wersji demo, ta jednak nie pojawiała się, co wzbudziło niepokój wśród społeczności. Niestety był on uzasadniony - jak poinformowano na oficjalnym koncie gry na Twitterze, w tym roku FIFA 21 nie otrzyma dema.

Jak tłumaczy EA, decyzja o niewypuszczaniu wersji demo jest podyktowana skupieniem deweloperów na pracach nad pełną wersją gry, żeby dostarczyć jak najlepsze finalne doświadczenie na obecnej i nowej generacji konsol.

Takie podejście do sprawy nie uspokoiło jednak fanów gry, którzy w komentarzach pod tym postem napisali, że nie wierzą w takie wytłumaczenie. Oznacza to, że przed premierą w FIF-ę 21 zagrają jedynie posiadacze abonamentu EA Play, którzy uzyskają dostęp do gry od 1 października.

FIFA 21 zadebiutuje na PC, Xboksie One, PS4 i Nintendo Switch 9 października bieżącego roku. Data premiery na PS5 i Xboksie Series X nie jest jeszcze znana, ale spekuluje się, że debiut nastąpi w okolicach wejścia next-genów na rynek.

Ostatnia aktualizacja: 2020-09-22

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
FIFA 21: Edycja Legacy

FIFA 21: Edycja Legacy