Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2019, 17:00

autor: AlexB

FIFA 20 - pełny zwiastun i start pre-orderów

W sieci pojawił się pełny zwiastun gry FIFA 20, czyli kolejnej odsłony popularnego symulatora piłki nożnej od firmy Electronic Arts. Skupia się on na trybie VOLTA Football, który pozwoli na zabawę na mniej tradycyjnych boiskach. Ruszyły również pre-ordery, dzięki czemu poznaliśmy cenę gry w trzech edycjach.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Nie musieliśmy długo czekać na trailer gry FIFA 20. Kilkanaście godzin po krótkim teaserze pojawiła się pełna wersja filmiku promującego najnowszą odsłonę symulatora piłki nożnej od firmy Electronic Arts. Można go obejrzeć poniżej.

Wypuszczony przez „elektroników” zwiastun skupia się na jednej z atrakcji FIF-y 20 – trybie VOLTA Football. Powinni przyjąć go z otwartymi rękami wszyscy miłośnicy serii FIFA Street. Umożliwi on grę na boiskach umiejscowionych chociażby w przejściu podziemnym w Amsterdamie, na podwórku w Londynie bądź dachu jednego z wieżowców w Tokio w konfiguracjach 3v3 Rush (bez bramkarzy), 4v4, 4v4 Rush (bez bramkarzy), 5v5 i Professional Futsal.

W trybie VOLTA Football będzie można stworzyć własnego zawodnika. - FIFA 20 - pełny zwiastun i start pre-orderów - wiadomość - 2019-06-08
W trybie VOLTA Football będzie można stworzyć własnego zawodnika.

W VOLTA Football będzie można stworzyć swojego wirtualnego avatara (męskiego bądź żeńskiego) i wziąć udział w trybie opowieści bądź rywalizacji przez sieć. Brzmi to nieco podobnie do tego, co od kilku lat oferuje nam cykl NBA 2K. Ponadto nic nie będzie stało na przeszkodzie, by wziąć swoją ulubioną drużynę i zagrać nią na ulicy.

Tryb VOLTA Football będzie obecny w wersjach FIF-y 20 na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Wersja na Switcha najprawdopodobniej będzie go pozbawiona (via Eurogamer).

I weź tu spróbuj teraz kopnąć piłkę za ogrodzenie. - FIFA 20 - pełny zwiastun i start pre-orderów - wiadomość - 2019-06-08
I weź tu spróbuj teraz kopnąć piłkę za ogrodzenie.

Przy okazji wystartowała również możliwość przedpremierowego zakupienia tytułu. Występuje on w trzech wersjach. Poniżej znajdziecie tabelkę z ich cenami na poszczególnych platformach.

 

PC

PlayStation 4

Xbox One

Edycja Zwykła

249,90 zł

289 zł

288,99 zł

Edycja Mistrzów

339,90 zł

379 zł

378,99 zł

Ultimate Early Edition

379,90 zł

429 zł

428,99 zł

Ceny wydania gry na Nintendo Switch nie są na razie znane. Więcej szczegółów na temat pre-orderów znajdziecie na tej stronie.

Upadki na tego typu twardych nawierzchniach nie należą do najprzyjemniejszych. - FIFA 20 - pełny zwiastun i start pre-orderów - wiadomość - 2019-06-08
Upadki na tego typu twardych nawierzchniach nie należą do najprzyjemniejszych.

FIFA 20 ukaże się na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch 27 września bieżącego roku, lecz jeśli zdecydujemy się na zakup Edycji Mistrzów bądź Ultimate, otrzymamy dostęp do tytułu trzy dni wcześniej, czyli 24 września. Dziś około godziny 20:00 czasu polskiego podczas EA Play odbędzie się panel, na którym poznamy nieco więcej szczegółów na temat nadchodzącej produkcji.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Electronic Arts