Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2018, 17:49

autor: Chi-Fi

FIFA 19 FUT – TOTW 6 z Lewandowskim w składzie

Jak zwykle w środę EA Sports ujawniło skład Drużyny Tygodnia w FIFA Ultimate Team. W przeciwieństwie do poprzedniego zestawienia tym razem na kształt TOTW największy wpływ miały rozgrywki ligowe.

Na jakie karty polować w tym tygodniu? - FIFA 19 FUT – TOTW 6 z Lewandowskim w składzie - wiadomość - 2018-10-24
Na jakie karty polować w tym tygodniu?

Podstawowa jedenastka TOTW została w tym tygodniu zdominowana przez graczy z ligi angielskiej, włoskiej, niemieckiej i francuskiej. Wśród zawodników, na których warto zwrócić szczególną uwagę, znajduje się Riyad Mahrez. Karta algierskiego skrzydłowego Manchesteru City to przede wszystkim bardzo dobre statystyki dryblingu (wartość ogólna: 91, sztuczki na poziomie 5 gwiazdek), a także wysokie statystyki zdolności strzeleckich (wartość ogólna: 82) i przyspieszenia (wartość ogólna: 86). Innym zawodnikiem, którego warto dodać do swojego składu FUT, jest też Robert Lewandowski. Polski napastnik w miniony weekend strzelił dwa gole i zaliczył asystę w meczu przeciwko Wolfsburgowi, czym przyczynił się do zwycięstwa Bayernu. Jego karta TOTW oferuje napastnika o dużych umiejętnościach strzeleckich (wartość ogólna: 90) oraz wysokich statystykach, jeśli chodzi o zdolności fizyczne (wartość ogólna: 83).

Oprócz zawodników ofensywnych warto rzucić okiem także na Kenny’ego Lalę, obrońcę drużyny RC Strasbourg, który w ostatnim meczu przeciwko Monaco zaliczył asystę. Dodając jego kartę do swojego zespołu, otrzymamy zawodnika o dużych zdolnościach defensywnych (wartość ogólna 80), niezłej szybkości (wartość ogólna: 86) i sile fizycznej (wartość ogólna: 83).

Podstawowa jedenastka TOTW 6

 1. Jordan Pickford (wartość ogólna: 85)
 2. Kenny Lala (wartość ogólna: 84)
 3. Pavel Kadeřábek (wartość ogólna: 82)
 4. Shane Duffy (wartość ogólna: 81)
 5. Ángel Di María (wartość ogólna: 86)
 6. Anthony Martial (wartość ogólna: 85)
 7. Fabián Ruiz Pena (wartość ogólna: 84)
 8. Matias Vecino (wartość ogólna: 83)
 9. Maximilian Eggestein (wartość ogólna: 81)
 10. Robert Lewandowski (wartość ogólna: 91)
 11. Riyad Mahrez (wartość ogólna: 86)

Ławka Rezerwowych TOTW 6

 1. Fernando Pacheco Flores (wartość ogólna: 82)
 2. Alberto de la Bella Madueno (wartość ogólna: 81)
 3. Nicolás Lodeiro (wartość ogólna: 81)
 4. Brahian Alemán (wartość ogólna: 81)
 5. Josip Iličić (wartość ogólna: 84)
 6. Emiliano Sala (wartość ogólna: 81)
 7. Luka Jović (wartość ogólna: 81)

Rezerwy TOTW 6

 1. Timm Klose (wartość ogólna: 80)
 2. Zheng Long (wartość ogólna: 76)
 3. Landry Dimata (wartość ogólna: 79)
 4. Paul Ebere Onuachu (wartość ogólna: 78)
 5. Dinny Corcoran (wartość ogólna: 70)

Oprócz kart z TOTW warto dodać do swojego składu również gracza miesiąca Bundesligi, którym w październiku został Marco Reus. Skrzydłowemu Borusii Dortmund podniesiono statystyki szybkości (wartość ogólna: 80) i strzałów (wartość ogólna: 90), co czyni go wyjątkowo skutecznym zawodnikiem. Jedynym minusem tej karty jest mała pracowitość niemieckiego napastnika, zarówno w obronie, jak i w ataku. Można próbować zniwelować tę wadę, odpowiednio ustalając taktykę i ustawienie zespołu.

Marco Reus, gracz miesiąca Bundesligi. - FIFA 19 FUT – TOTW 6 z Lewandowskim w składzie - wiadomość - 2018-10-24
Marco Reus, gracz miesiąca Bundesligi.

Przypominamy o cały czas trwającym wydarzeniu z kartami Ultimate Scream. Czasowo ograniczony event z okazji Halloween pozwala na zdobycie specjalnych kart, których można będzie używać podczas różnych wydarzeń (Święto zmarłych, piątki trzynastego, pełnie księżyca itd.). Więcej informacji o Ultimate Scream znajdziecie pod tym linkiem.

Na koniec warto wspomnieć o nowym patchu, który został dziś wprowadzony do wersji gry na komputery osobiste - więcej o zmianach, które wprowadziła najnowsza aktualizacja przeczytacie w tym tekście.

 1. Oficjalna strona FIFA 19