Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2015, 17:55

autor: Góral

FIFA 16 - sposób na wydłużenie długości meczów w demie

Od kilku dni fani wirtualnej piłki nożnej mogą bawić się demem gry FIFA 16, które oferuje możliwość rozgrywania ośmiominutowych spotkań. By wydłużyć czas meczów w PC-towej wersji, wystarczy wykonać kilka prostych czynności.

FIFA 16 - sposób na wydłużenie długości meczów w demie - ilustracja #1

Kilka dni temu firma Electronic Arts udostępniła wersję demonstracyjną gry FIFA 16 użytkownikom konsol PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerów PC. Demo pozwala na rozgrywanie ośmiominutowych spotkań, ale w sieci pojawiło się rozwiązanie pozwalające wydłużyć ten czas. Przede wszystkim musicie mieć wyłączone ukrywanie rozszerzeń znanych plików. W przypadku Windowsa 7 w menu start wpisujecie „opcje folderów” i klikacie na ikonkę o takiej nazwie, która pojawi się w wynikach wyszukiwania. Następnie w zakładce „Widok” znajdujecie opcje „Ukryj rozszerzenia znanych typów plików” i odznaczacie ją (o ile oczywiście jest zaznaczona). Po wykonaniu tych czynności tworzycie plik tekstowy o nazwie „CL.txt” i wklejacie do niego taką oto treść („6” na końcu to nowa długość jednej połowy):

HALF_LENGTH=6

AI_SETTING_HALFLENGTH=6

Zapisujecie plik i przenosicie go do folderu z demem gry FIFA 16. Na sam koniec zmieniacie jego nazwę z „CL.txt” na „CL.ini”. Teraz wystarczy już tylko uruchomić grę i cieszyć się dłuższymi spotkaniami. Pamiętajcie jednak, że kondycja zawodników ustawiona jest pod spotkania ośmiominutowe, więc ich znaczne wydłużenie sprawi, że piłkarze opadną z sił.

Premiera najnowszej odsłony popularnej gry sportowej odbędzie się w Polsce 24 września.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

FIFA 16

FIFA 16