Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 1 sierpnia 2019, 19:38

Festiwal Czołgów startuje w World of Tanks

Dwa miesiące specjalnych wydarzeń w grze!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Festiwal Czołgów czyli zbiór zróżnicowanych wydarzeń i aktywności w grze uświetni 9. rocznicę istenia World of Tanks. Przez najbliższe dwa miesiące gracze mogą spodziewać się dwóch sezonów Linii Frontu, zupełnie nowego trybu Stalowy Łowca, powrotu ulepszonego Wyścigów Czołgów i wiele, wiele więcej. Festiwal startuje 7 sierpnia i potrwa do 7 października.

Podczas Festiwalu gracze będą mogli wykonywać rozmaite zadania, zdobywać kupony i otrzymywać mnóstwo prezentów. Ponadto, każdy będzie mógł stworzyć swój unikatowy nieśmiertelnik, który będzie pojawiał się przeciwnikowi po jego pokonaniu. Na odkrycie czekać będzie mnóstwo opcji konfiguracyjnych nieśmiertelnika, tak aby były naprawdę wyjątkowe. Za zdobywane kupony będzie można zdobywać wartościowe nagrody, które dostępne były tylko podczas specjalnych wydarzeń.

„Pracowaliśmy ciężko nad Festiwalem Czołgów od dłuższego czasu,” mówi Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks. „Cieszymy się, że wraca tryb wyścigów, gdyż społecznośc mocno o to prosiła. Z kolei Stalowy Łowca to będzie coś zupełnie innego. Wraz z toną nagród jesteśmy pewni, że gracze pokochają Festiwal Czołgów.”

Czeskie wakacje (początek sierpnia)

Od 9 do 19 sierpnia gracze będą mogli wziąć udział w serii misji nastawionych na drzewo czechosłowackie. Wykonując misje dostaniemy projekty czołgów do linii techniologicznej tej nacji oraz unikatowe malowanie 3D na czołg Skoda T 27.

Frontline Episode 7 (połowa sierpnia) and Frontline Episode 8 (połowa września)

Linia Frontu czyli potyczki 30 na 30 czołgów będzie kontynuowana podczas Festiwal Czołgów. W kazdy pierwszy tydzień miesąca będzie można wciągnac swoje maszyny VIII poziomu i wziąć udział w walkach na ogromną skalę, 60 czołgów na mapie o powierzchni 9 kilometrów kwadratowych, atakujemy pozycje wroga lub bronimy własnych linii, z użyciem unikatowych możliwości taktycznych jak naloty, zwiad, zasłony dymne i wiele innych!

W epizodzie 8 kluczowycm będzie dodanie nowej mapy. Jest osadzona na przedmieściach europejskiego miasta w atmosferze powojennej. Otwarte tereny, małe miasteczka, ruiny i inne iteresujące punkty. Najlepsi gracze będą mogli dodać do do swojej kolekcji unikatowego AE Phase I, amerykański czołg ciężki IX poziomu z czterema gąsiennicami.

Łowca Stali (koniec sierpnia)

Gracze znajdą się w tajemniczej strefie 404, która będzie świadkiem najbardziej wyjątkowych potyczek. Wynik zależeć będzie od graczy i ich działań podczas eksploracji strefy, wynajdywania różnych pojazdów oraz wytrwałości na polu bitwy. Każda bitwa będzie niezapomniana…

Wyścigi czołgów (koniec września)

Ulepszony i przerobiony tryb wyścigowy powraca zgodnie z oczekiwaniem społeczności. Przygotuj się na pełne adrenaliny wyścigi już pod koniec września.