Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2018, 12:01

autor: Adrian Werner

Fear the Wolves - ruszyły zapisy na zamkniętą betę strzelanki battle royale

Na oficjalnej stronie strzelanki battle royale Fear the Wolves uruchomiono zapisy na zamknięte beta-testy. Na razie planowane są one wyłącznie dla wersji pecetowej gry.

Gra zadebiutuje w tym w Steam Early Access. - Fear the Wolves - ruszyły zapisy na zamkniętą betę strzelanki battle royale - wiadomość - 2018-06-27
Gra zadebiutuje w tym w Steam Early Access.
FEAR THE WOLVES W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Vostok Games
  2. Wydawca: Focus Home Interactive
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery w Steam Early Access: lato 2018 r.

Ruszyły zapisy na zamkniętą betę Fear the Wolves, czyli sieciowej strzelanki typu battle royale, nad którą pracuje znane z Survarium studio Vostok Games. Zainteresowani powinni udać się na oficjalną stronę projektu, gdzie mogą dokonać rejestracji. Na razie nie wiadomo, na kiedy zaplanowane zostały testy.

Przypomnijmy, że Fear the Wolves zmierza na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4. Wczesna wersja wydania pecetowego ma zadebiutować w Steam Early Access jeszcze tego lata. Natomiast na edycje konsolowe poczekamy do 2019 r.

Autorzy obecnie koncentrują się głównie na wydaniu pecetowym i dlatego beta-testy dostępne będą na razie tylko na tej platformie. Poprzez dopuszczenie graczy do wczesnej wersji projektu autorzy chcą uzyskać ich cenne opinie i w razie potrzeby wprowadzić zmiany bazujące na sugestiach testerów.

Dzięki wielkim sukcesom Playerunknown's Battlegrounds oraz Fortnite: Battle Royale tryby battle royale to obecnie najgorętsza moda w gatunku strzelanek. Nawet największe marki FPS nie pozostają na to ślepe, dzięki czemu taką opcję zaoferuje zarówno Call of Duty: Black Ops 4, jak i Battlefield V.

Konkurencja jest więc ogromna. Studio Vostok chce wyróżnić się na tle rywali realiami wzorowanymi na cyklu S.T.A.L.K.E.R. Nie ograniczy się to tylko do lubianego klimatu słowiańskiej postapokalipsy. Na mapie pojawiać się będą niebezpieczne radioaktywne anomalie i watahy głodnych wilków, a na rozgrywkę wpłynie również dynamiczny system pogodowy oraz cykl dnia i nocy.

Grupa Webedia jest partnerem projektu Fear the Wolves wydawanego przez Focus Home Interactive.

  1. Wszystko o Fear the Wolves
  2. Oficjalna strona gry Fear the Wolves