Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2022, 12:45

Farming Simulator 22 wkrótce z patchem 1.3 i nową darmową zawartością

Farming Simulator 22 ma wkrótce otrzymać na PC oraz konsolach aktualizację 1.3. Wraz z nią pojawi się porcja darmowej zawartości w postaci chociażby nowych maszyn.

Farming Simulator 22 radzi sobie świetnie. Do graczy trafiło już ponad 3 miliony egzemplarzy tej odsłony popularnego cyklu symulatorów gospodarstwa rolnego. Wkrótce ucieszą się oni z kolejnych nowości. Gra w wersjach na PC oraz konsole otrzyma aktualizację 1.3.

Poprawki i ulepszenia

Czego możemy się spodziewać po najnowszej aktualizacji do Farming Simulator 22? Twórcy zapewniają, że pracują nad optymalizacją tytułu oraz eliminacją błędów, zwłaszcza tych, które pojawiły się na poprzedniej generacji konsol. Wyeliminowany ma zostać chociażby problem z zawieszaniem się gry podczas wczytywania „ciężkich”, obfitujących w zawartość zapisów, czy to bawiąc się samemu, czy to próbując dołączyć do sesji wieloosobowej.

Ponadto twórcy zapowiedzieli usprawnienie ekranu wahań cen (ma on pokazywać minimalne i maksymalne ceny danych produktów w ciągu roku), dodanie powiadomień o postępie kontraktu czy nowe opcje konfiguracji CLAAS Lexion 8900 i Case IH Magnum 400. Możemy się także spodziewać poprawek pomniejszych błędów i wprowadzenia kolejnych ulepszeń. Dodatkowe szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Nowa zawartość

To jednak nie wszystko. Wraz z patchem 1.3 do Farming Simulator 22 trafi kolejna porcja darmowej zawartości. Mowa tu o nowych maszynach. Twórcy zaprezentowali sześć z nich. Oto one:

Farming Simulator 22 wkrótce z patchem 1.3 i nową darmową zawartością - ilustracja #1
Farming Simulator 22 wkrótce z patchem 1.3 i nową darmową zawartością - ilustracja #2
Farming Simulator 22 wkrótce z patchem 1.3 i nową darmową zawartością - ilustracja #3
Farming Simulator 22 wkrótce z patchem 1.3 i nową darmową zawartością - ilustracja #4
Farming Simulator 22 wkrótce z patchem 1.3 i nową darmową zawartością - ilustracja #5
Farming Simulator 22 wkrótce z patchem 1.3 i nową darmową zawartością - ilustracja #6

Niestety, jak na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie nowy patch oraz zawartość trafią do Farming Simulator 22. Twórcy zapewniają jednak, że nastąpi to niedługo. Kolejne informacje na ten temat pojawią się „wkrótce”.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Farming Simulator 22