Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2021, 15:25

Farming Simulator 22 zapowiedziany; premiera jeszcze w tym roku

Farming Simulator 22 otrzymał zapowiedź i pierwszy zwiastun. Studio GIANTS Software potwierdziło premierę gry w tym roku i zapewniło o wprowadzeniu wielu nowości oraz usprawnień.

Studio GIANTS Software wreszcie zapowiedziało Farming Simulator 22. Tytuł zmierza na komputery osobiste, Google Stadię oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 i Xbox One. Ogłoszeniu towarzyszy krótki zwiastun oraz garść screenów opublikowanych przez twórców.

Filmik nie prezentuje rozgrywki w FS 22, ale w opisie czytamy, że twórcy planują dodanie nowych map, maszyn (łącznie będzie ich ponad 400, w tym z nieobecnych wcześniej kategorii), marek, funkcji i „wiele więcej”. Na materiale widać też śnieg, który powiązany jest ze wspomnianym przez deweloperów systemem pór roku. Dotychczas w żadnej odsłonie serii nie mieliśmy prawdziwie zimowych warunków (chyba że z użyciem modów). Autorzy obiecują też inne usprawnienia w FS 22, w tym związane z grafiką (i optymalizacją technologii GIANTS Engine 9), udźwiękowieniem, immersją oraz zwierzętami. Farming Simulator 22 zadebiutuje w czwartym kwartale 2021 roku, a za dystrybucję w Polsce odpowiada firma Cenega. GIANTS Software obiecało wkrótce ujawnić szczegóły wydania pudełkowego.

  1. Oficjalna strona serii Farming Simulator