Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2018, 08:30

autor: Aquma

Farming Simulator 19 pozwoli graczom budować własne gospodarstwa

Farming Simulator 19 – kolejna odsłona farmerskiego cyklu od studia Giants Software – pozwoli graczom budować od podstaw własne gospodarstwa rolne.

Farming Simulator 19 wprowadzi do serii znaczące zmiany. - Farming Simulator 19 pozwoli graczom budować własne gospodarstwa - wiadomość - 2018-07-16
Farming Simulator 19 wprowadzi do serii znaczące zmiany.

Studio Giants Software – pracujące obecnie ciężko nad Farming Simulator 19 – poinformowało, że wspomniana odsłona farmerskiej serii wprowadzi do niej dużą zmianę, która da graczom znacznie więcej swobody w realizowaniu swoich rolniczych marzeń. Chodzi o możliwość budowania własnych gospodarstw. Informacja została przekazana przez deweloperów w czasie eventu FarmCom, który odbywa się co roku w Niemczech (miał on miejsce w miniony weekend w mieście Schwandorf w Bawarii).

W poprzednich częściach cyklu gracze mieli możliwość kupowania pól, należących do innych rolników. Tym razem będziemy mogli nabywać kawałki ziemi, a następnie wznosić tam wybrane przez siebie budynki. Otrzymamy także opcję usprawniania swoich nieruchomości poprzez dodawanie do nich nowych elementów (ogrodzeń, zagród itp.). Funkcja będzie działała zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i wówczas, gdy zdecydujemy się na zabawę z kilkoma przyjaciółmi (w takiej sytuacji w świecie gry obecne będą maksymalnie cztery gospodarstwa, z przypisanymi do siebie dobrami i kontem bankowym).

Warto odnotować, że to nie jedyna nowość, jaka znajdzie się w Farming Simulator 19. Otrzymamy także m.in. usprawniony silnik graficzny, nowe zwierzęta (w tym konie) i maszyny oraz poprawioną sztuczną inteligencję. Produkcja zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One na jesieni tego roku i będzie dostępna w polskiej wersji językowej (z napisami).

  1. Pierwsze informacje o Farming Simulator 19 - ładniej, więcej, lepiej
  2. Giants Software – strona oficjalna