Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2021, 20:12

Far Cry 6 z nowym zwiastunem; wielka swoboda i zabójczy kogut

Ubisoft zaprezentował kolejny zwiastun Far Cry 6. Ujawnia on, z jak dużą swobodą będziemy mieli do czynienia, oraz prezentuje nowego zwierzęcego towarzysza, czyli zabójczego koguta.

Promocja Far Cry 6 nabiera tempa. Podczas trwającego właśnie E3 zaprezentowano nowy zwiastun produkcji. Ujawnione fragmenty gameplayu zapowiadają wielką swobodę, z jaką będziemy mogli wykonywać zadania. Zobaczyliśmy także nowego zwierzęcego towarzysza, który wydaje się równie charakterystyczny co pokazany wcześniej aligator.

W kilkuminutowym materiale zdradzono, że sposób, w jaki obalimy dyktaturę Antona Castillo, zależy tylko od graczy. Sterowany przez nas bohater lub bohaterka będzie mogła radzić sobie z przeciwnikami po cichu, z daleka lub, nie przejmując się zniszczeniami, pozostawić po sobie szlak pożogi. W nasze ręce oddany zostanie szeroki wachlarz broni białej oraz palnej.

Pokazano także fragment rozgrywki, w którym Dani kieruje małym buggy potrafiącym za pomocą jednego pociągnięcia dźwigni zmienić się w specyficzną paralotnię. Biorąc pod uwagę ilość atrakcji, możemy być pewni tylko jednego – Far Cry 6 nie pozwoli nam się nudzić.

Premiera gry przewidziana jest na 7 października 2021 roku. Pojawi się ona na pecetach oraz konsolach PS4, PS5, Xboksie One i Xboksie Series S/X.

E3 2021