Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 sierpnia 2022, 18:54

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Far Cry 6 za darmo na trzy dni; da się go przejść w tym czasie

W najbliższy weekend zagracie w Far Cry 6 za darmo. Czasu jest wystarczająco, aby przejść ten tytuł, a jeśli wyjątkowo się Wam spodoba, możecie zakupić go również w niższej cenie.

Jeśli nie mieliście planów na najbliższy weekend, to Ubisoft przychodzi Wam z pomocą. Otóż w dniach od 4 do 7 sierpnia będziecie mogli za darmo zagrać w Far Cry 6 (po raz wtóry) na konsolach Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, i PS5 oraz poprzez pecetowe platformy Uplay i Epic Games Store.

Kolejną dobrą informacją jest to, że gra została przeceniona. Zatem jeśli podczas darmowego weekendu tytuł przypadnie Wam do gustu, będziecie mogli zakupić go w dość atrakcyjnej cenie 115,99 złotego. Poczynione przez Was postępy nie zostaną usunięte, gdy akcja dobiegnie końca.

Warto zaznaczyć, że w ciągu tych trzech dni powinniście być w stanie przejść grę. Jeśli skupicie się jedynie na fabule, ukończenie Far Cry 6 powinno zająć Wam około 22,5 godziny. Znacznie większym wyzwaniem byłoby przejście gry na 100 procent – to zajęcie na ok. 56,5 godziny (via How Long To Beat).

Aby skorzystać z okazji, nie musicie posiadać żadnego abonamentu, z wyjątkiem Xboxów Series X/S i One – na tych konsolach trzeba posiadać konto Xbox Live Gold, aby zyskać dostęp do bezpłatnego weekendu. Więcej szczegółów na temat promocji znajdziecie na dedykowanej jej oficjalnej stronie.

  1. Recenzja gry Far Cry 6
  2. Far Cry 6 - poradnik do gry