Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2021, 17:03

autor: hexx0

Odważysz się stawić czoła Antonowi? Giancarlo Esposito na nowym trailerze Far Cry 6

Premiera gry Far Cry 6 zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Giancarlo Esposito, aktor wcielający się w dyktatora Yary, próbuje… zniechęcić nas do stawienia czoła jego postaci.

Seria Far Cry słynie z zapadających w pamięć antagonistów. Chcąc podtrzymać tę swego rodzaju tradycję, firma Ubisoft zatrudniła Giancarlo Esposito – aktora, którego świat poznał jako Gustavo Fringa w Breaking Bad – do roli „głównego złego” w szóstej odsłonie cyklu. Amerykanin wystąpił w najnowszym zwiastunie produkcji, który możecie obejrzeć poniżej. Jego słowa mają nas teoretycznie zniechęcić do zagrania w Far Cry 6w praktyce jednak, przez sposób, w jaki je wypowiada, aktor jedynie podsyca nasze apetyty. Na kolejnych trailerach aktor udziela natomiast rad odnośnie rozgrywki, dekonstruuje bronie partyzantów i odpowiada na pytania fanów.

Jeśli zamierzacie skonfrontować się z Giancarlo Esposito – to jest Antonem Castillo – przypominamy, że Far Cry 6 zadebiutuje 7 października na PC, XOne, XSX|S, PS4 i PS5. W ramach oczekiwania zachęcam do zapoznania się z naszą tekstową zapowiedzią gry, a także z zapisem streamu na kanale TVGRYplus – oba znajdziecie poniżej.