Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2021, 16:35

Far Cry 6 - do sieci wyciekła reklama przepustki sezonowej; powrócą starzy antagoniści

Do sieci trafiła reklama przepustki sezonowej do Far Cry 6. Wynika z niej, że dodatkowa zawartość pozwoli nam się wcielić w antagonistów znanych z poprzednich odsłon serii – Vaasa, Pagan Mina i Josepha Seeda.

Dziś wieczorem odbędzie się pokaz Ubisoft Forward. W czasie tego wydarzenia poznamy plany na przyszłość francuskiej firmy. Już teraz jednak pojawił się przeciek, zawierający reklamę przepustki sezonowej do Far Cry 6. Wynika z niego, że w najnowszej odsłonie cyklu pojawią się antagoniści z poprzednich odsłon.

Materiał ten pojawił się między innymi na Reddicie. Na nagraniu widać wyświetlaną na YouTube przed właściwym filmem, reklamę. Zobaczymy na niej trailer prezentujący zawartość przepustki sezonowej. Wynika z niego, że Ubisoft pracuje nad dodatkami, które pozwolą nam wcielić się w trzech antagonistów znanych z poprzednich odsłon serii – Vaasa (Far Cry 3), Pagan Mina (Far Cry 4) oraz Josepha Seeda (Far Cry 5). Nie wiadomo jednak na jakiej zasadzie trafią oni do gry.

Skoro zwiastun ten powstał to istnieje szansa, że wkrótce poznamy szczegóły dotyczące przepustki sezonowej. Możliwe nawet, że zastanie się to podczas dzisiejszego pokazu Ubisoft Forward.

  1. Far Cry 6 - trochę wojenny horror, trochę komedia dla nastolatków
  2. Far Cry 6 - strona oficjalna
  3. Far Cry 6 - pierwszy gameplay; premiera w październiku
E3 2021