Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 kwietnia 2022, 16:37

autor: Mateusz "Maurin" Marzec

Fani Zacka Snydera kontratakują na Twitterze po przejęciu Discovery przez Warner Media

Fani składają petycje do nowo utworzonej spółki Warner Bros. Discovery w sprawie przywrócenia Snyderverse. Miłośnicy filmów Zacka Snydera nawołują do powrotu reżysera.

W zeszły piątek utworzono spółkę WarnerMedia i Discovery, która dała początek nowemu Warner Bros. Discovery. Jason Kilar, Ann Sarnoff oraz Andy Forssell odeszli ze swoich stanowisk, a dotychczasowy szef operacyjny Discovery, David Zaslav, objął stanowisko nowego prezesa. Wraz z wprowadzonymi zmianami pojawiło się wiele niepewności, ale także możliwości i to właśnie te ostatnie wykorzystują fani tak zwanego „Snyderverse”. Po utworzeniu Warner Bros. Discovery, fani Snyderverse pojawili się w mediach społecznościowych i wysłali petycję do nowej organizacji medialnej pod hasłem #RestoreTheSnyderverse.

Pasjonaci filmów Zacka Snydera zabrali głos na Twitterze, by po raz kolejny zażądać dokończenia historii, którą reżyser rozpoczął w swoich filmach. W różnych tweetach sugerowano, że Snyder powinien powrócić, aby nakręcić kolejne filmy o Lidze Sprawiedliwości oraz że powinien powstać film o Batmanie z Benem Affleckiem, a nawet, że powinni wypuścić film o Suicide Squad w wersji Davida Ayera. Część tweetów sugerowała, że realizacja tych filmów doprowadzi do osiągnięcia miliardowych box office'ów.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy fani Snydera korzystają z mediów społecznościowych, aby stworzyć trend #RestoreTheSnyderverse. Od pewnego czasu organizują kampanie w mediach społecznościowych, w tym przed ostatnią galą Oscarów, gdzie pomogli w wybraniu sceny z Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera jako „Momentu godnego kibicowania” w głosowaniu fanów. Wraz z powstaniem Warner Bros. Discovery nadszedł dobry moment, by ponownie rozpowszechnić informacje i podzielić się swoją pasją do filmów i historii Snydera.

Poniżej kilka najnowszych wpisów w ramach akcji #RestoreTheSnyderverse:

Fani Zacka Snydera kontratakują na Twitterze po przejęciu Discovery przez Warner Media - ilustracja #1
Fani Zacka Snydera kontratakują na Twitterze po przejęciu Discovery przez Warner Media - ilustracja #2
Fani Zacka Snydera kontratakują na Twitterze po przejęciu Discovery przez Warner Media - ilustracja #3