Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2016, 10:30

autor: Entelarmer

Fallout Shelter z dużą aktualizacją i wersją PC w tym tygodniu

Twórcy gry Fallout Shelter rozpoczęli odliczanie do premiery pecetowego wydania produkcji. Jednocześnie z nią ukaże się duża aktualizacja pobocznej odsłony słynnego cyklu.

Po raz pierwszy z Fallout Shelter – pomniejszą odsłoną słynnej, postapokaliptycznej serii RPG – mogliśmy się zapoznać rok temu na urządzeniach mobilnych. Tytuł okazał się względnie udaną odskocznią od pełnoprawnych Falloutów, aczkolwiek nie obyło się bez narzekań m.in. na chaotyczną walkę czy brak końcowych celów gry. Niedociągnięcia te były poprawiane w kolejnych patchach, a najnowszy z nich, oznaczony numerem 1.6, zapowiedziano na początku zeszłego miesiąca, w trakcie tegorocznych targów E3. Jak się okazuje, łatka zadebiutuje już wkrótce. Na Twitterze marki Fallout zaczęło się bowiem odliczanie do premiery aktualizacji, które – jak się zdaje – zakończy się 14 lipca o godzinie 11:00 czasu polskiego. Co ważniejsze jednak, jednocześnie z patchem zadebiutuje obiecane pecetowe wydanie Fallout Shelter, najpewniej zaktualizowane do najnowszej wersji. Przypomnijmy, że łatka 1.6 wprowadzi do gry kilka istotnych zmian, takich jak możliwość wysyłania mieszkańców krypty na misje i nowy system walki. Do tego dojdą typowe nowinki w stylu dodatkowych wrogów i postaci, a także lokacji.

Pecetowe wydanie mobilnego Fallouta ukaże się w tym tygodniu. - Fallout Shelter z dużą aktualizacją i wersją PC w tym tygodniu - wiadomość - 2016-07-11
Pecetowe wydanie mobilnego Fallouta ukaże się w tym tygodniu.

Ostatnia aktualizacja: 2016-07-11

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fallout Shelter

Fallout Shelter