Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2019, 12:10

autor: aadamus

Fallout 76 - aktualizacja 8.5 dodaje zestawy naprawcze

Bethesda udostępniła kolejną aktualizację do gry Fallout 76. Będąca częścią rozszerzenia Wild Appalachia, oznaczona numerem 8.5 łatka oprócz naprawy błędów dodaje zestawy naprawcze oraz aparat ProSnap Deluxe.

Fallout 76 otrzymał kolejną porcję nowej zawartości. - Fallout 76 - aktualizacja 8.5 dodaje zestawy naprawcze - wiadomość - 2019-04-24
Fallout 76 otrzymał kolejną porcję nowej zawartości.

Fallout 76 otrzymał aktualizację 8.5 będącą częścią rozszerzenia Wild Appalachia. W jej ramach gracze otrzymali dostęp do nowych elementów ekwipunku, wśród których znalazły się zestawy naprawcze. Poprawiono również stabilność i balans produkcji. Dodatkowo z okazji ukazania się łatki w Atomowym Sklepie ruszyła promocja, w której zdobyć można dostępne jedynie przez ograniczony czas elementy kosmetyczne.

Do największych zmian zaliczyć można nowe przedmioty jednorazowe. Są to dwa typy zestawów naprawczych – podstawowe i ulepszone. Pozwalają one na natychmiastową naprawę uszkodzonego sprzętu, bez zużywania żadnych materiałów rzemieślniczych. Obu tych elementów nie można wytwarzać samodzielnie ani odsprzedawać handlarzom – podstawowy zestaw naprawczy dostępny jest jedynie w Atomowym Sklepie, a ulepszoną wersję otrzymać można za zaliczanie zadań w grze.

W Falloucie 76 wraz z łatką 8.5 pojawia się także aparat ProSnap Deluxe. Pozyskanie go odblokuje nowe zadanie: Lista rzeczy do zrobienia przed śmiercią, polegające na skompletowaniu kolekcji fotografii turysty. Element ten wraz z dodatkowymi modyfikacjami i wymaganym do działania filmem stworzyć można w warsztacie majsterkowicza.

Powyższa łatka do Fallouta 76 na komputerach osobistych otrzymała numer 1.1.3.11 i waży niecały 1 GB. W przypadku konsol PlayStation 4 i Xbox One aktualizacja oznaczona została kolejno 1.1.3.9 oraz 1.1.3.7 i zajmuje 2 GB.

Warto przypomnieć, że Fallout 76 to poboczna odsłona cyklu postapokaliptycznych RPG-ów, która zadebiutowała na rynku 14 listopada ubiegłego roku. Gra od momentu premiery borykała się z licznymi problemami technicznymi, które przełożyły się na bardzo niskie oceny społeczności i recenzentów – średnia ocen w wersji na komputery osobiste w serwisie Metacritic wynosi na ten moment 52%. Bardzo zbliżoną notę wystawił także nasz recenzent, który ocenił grę na 5.5 punktu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fallout 76

Fallout 76