Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2015, 09:20

Fallout 4 trafi do graczy jeszcze w tym roku?

Wiele wskazuje na to, że w długo wyczekiwaną czwartą część serii Fallout zagramy jeszcze w tym roku. Wskazują na to daty premiery, jakie podają największe amerykańskie oraz brytyjskie sklepy internetowe.

Niedawna zapowiedź Fallouta 4 to bez wątpienia największe wydarzenie branżowe w ostatnim czasie. Więcej szczegółów na temat następnej części tej kultowej serii poznamy z pewnością już za niedługo – podczas rozpoczynających się za nieco ponad tydzień targów E3. Tuż przed nimi pojawiły się jednak informacje, wskazujące na to, że w najnowszą produkcję studia Bethesda zagramy jeszcze w tym roku.

Czy premiera Fallouta 4 rzeczywiście może być kwestią najbliższych kilku miesięcy? - Fallout 4 trafi do graczy jeszcze w tym roku? - wiadomość - 2015-06-06
Czy premiera Fallouta 4 rzeczywiście może być kwestią najbliższych kilku miesięcy?
Fallout 4 trafi do graczy jeszcze w tym roku? - ilustracja #2

O Falloucie 4 nie wiemy na razie niemal nic, ale produkcja już zdążyła podzielić fanów. Poszło oczywiście o zwiastun, który pojawił się przy okazji oficjalnej zapowiedzi, i jego przeciętną oprawę wizualną. Niektórzy gracze mieli Bethesdzie za złe tworzenie gry na starym silniku, inni z kolei chwalili firmę za szczerość wobec graczy. Spór zapewne pozostanie żywy aż do momentu, w którym zobaczymy Fallouta 4 w akcji – czyli prawdopodobnie do E3.

Przypuszczenia te wzbudza fakt, że w licznych sklepach brytyjskich oraz amerykańskich (wliczając w to tak znane serwisy jak Amazon, GAME czy GreenManGaming), w których można już przedpremierowo zamawiać Fallouta 4, jako datę wydania podano właśnie 2015 rok. Ta sama informacja pojawiła się zresztą także w oficjalnym sklepie internetowym Bethesdy, została jednak wkrótce usunięta. Oczywiście do momentu oficjalnego ogłoszenia daty premiery przez samych twórców należy traktować te wiadomości z dużą dozą ostrożności, jednak taka zgodność wśród gigantów handlu elektronicznego budzi spore nadzieje, że w ciągu najbliższych miesięcy ponownie zapolujemy na radskorpiony w postapokaliptycznej Ameryce. Fallout 4 wyjdzie wyłącznie na platformy ósmej generacji: PlayStation 4, Xboksa One oraz PC. Jeśli czekacie na szczegóły dotyczące tej produkcji, Bethesda z pewnością ujawni więcej szczegółów podczas targów E3, gdzie firma po raz pierwszy w historii będzie mieć własną konferencję – rozpocznie się ona w poniedziałek 15 czerwca o 3:30 czasu polskiego, a obejrzycie ją pod tym adresem.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Fallout
  2. Dlaczego przeciętna grafika na zwiastunie Fallout 4 MA znaczenie
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fallout 4

Fallout 4