Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2021, 09:52

autor: Przemysław Dygas

Nadchodzące E3 może przynieść kolejny zwiastun Fable

Wygląda na to, że na nadchodzącym E3 możemy zobaczyć kolejny zwiastun nowego Fable. Spekulacje te wzbudził tweet głównego animatora studia Playground Games.

W SKRÓCIE:
  • Możliwe, że nadchodzące E3 przyniesie nam kolejny zwiastun Fable.
  • Możliwość taką sugeruje post głównego animatora Playground Games.
  • Nie zdradził on jednak konkretnie, o jakim projekcie mówi.

Mija już prawie rok od momentu premiery pierwszego zwiastuna nowego Fable. Od tego czasu jedyne informacje dotyczące produkcji, na jakie mogliśmy liczyć, to szybko zdementowane plotki o tym, jakoby miała ona być grą MMO. Możliwe jednak, że nadchodzące E3 rzuci więcej światła na to, czym właściwie będzie nowe Fable. Jak zauważył serwis Technclub, scenariusz taki może zdradzać post opublikowany na Twitterze przez Chrisa Goodalla, głównego animatora Playground Games.

Szykujemy coś na E3.

To krótkie zdanie rozbudziło wśród fanów Fable wielkie nadzieje. Aktualnie jedynym projektem, nad którym oficjalnie pracuje studio, jest bowiem właśnie kolejna odsłona serii. Dodatkowo są to słowa pracownika z samego Playground Games, co sugeruje, by traktować je poważnie. Możliwe więc, że na E3 zobaczymy nowy zwiastun lub nawet pierwszy gameplay trailer Fable.

Niestety Chris Goodall nie odpowiedział na żadne z pytań zadawanych w komentarzach do jego posta. Tak naprawdę możemy więc jedynie domyślać się, co chciał nam przekazać. Warto jednak wspomnieć, że Playground Games to studio, które odpowiada również za serię Forza Horizon. Możliwe więc, że chodziło mu o piątą odsłonę tego cyklu. Na wyjawienie tajemnicy musimy zaczekać jeszcze prawie dwa miesiące. E3 2021 odbędzie się bowiem w dniach 12-15 czerwca.