Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2014, 19:42

autor: Sarge

Fable Legends - dwa filmy z rozgrywką i beta testy w październiku

W sieci pojawiły się kolejne filmy prezentujące rozgrywkę w grze Fable Legends. Na wczorajszej konferencji firmy Microsoft podczas targów gamescom w Kolonii podano również dokładną datę rozpoczęcia beta testów.

Serwis IGN udostępnił dwa materiały wideo prezentujące rozgrywkę w grze Fable Legends. W obu filmach skupiono się na przedstawieniu walki z przeciwnikami. W jednym przypadku grający obejmował kontrolę nad postacią rzucającą czary, a w drugim zobaczyliśmy w akcji łucznika trzymającego wrogów na dystans. Nie ulega wątpliwości, że Fable Legends pod względem rozgrywki bardzo mocno różni się od tego, do czego przyzwyczaiła fanów ta seria. Warto przy okazji nadmienić, że na wczorajszej konferencji firmy Microsoft podczas targów gamescom ogłoszono, że 16 października rozpoczną się beta testy trybu multiplayer w produkcji studia Lionhead. Chętni mogą się do nich rejestrować na oficjalnej stronie internetowej. Jak dotąd nie zdradzono zawartości bety.

Fable Legends to kolejna odsłona popularnej serii gier RPG autorstwa studia Lionhead. Tym razem twórcy postawili na współpracę kilku graczy (maksymalnie czterech), którzy sterują różnymi postaciami o odmiennych umiejętnościach. Fabularnie tytuł umiejscowiony jest na 400 lat przed wydarzeniami znanymi z pierwszej części cyklu. Fable Legends ukaże się w 2015 roku wyłącznie na Xboksie One.