Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 czerwca 2020, 19:51

autor: aadamus

Eye of the Beholder Trilogy za darmo na GOG.com

Do 19 czerwca na platformie GOG.com można bezpłatnie dodać do swojej kolekcji trzy gry – Eye of the Beholder, Eye of the Beholder II: The Legend of Darkmoon i Eye of the Beholder III: Assault on Myth Drannor.

Eye of the Beholder Trilogy za darmo na GOG.com - ilustracja #1
Eye of the Beholder Trilogy możemy zdobyć za darmo przez ograniczony czas.

Na platformie GOG.com możecie zdobyć za darmo trzy klasyczne gry PRGEye of the Beholder, Eye of the Beholder II: The Legend of Darkmoon i Eye of the Beholder III: Assault on Myth Drannor. Aby odebrać tytuł, należy wejść w link zamieszczony poniżej, zalogować się i kliknąć „zdobądź za darmo”. Akcja jest ograniczona czasowo i potrwa do 19 czerwca.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.