Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2014, 11:08

autor: luckie

Evolve – zdobądź klucz do testów alfa; poznaj wymagania sprzętowe

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy pulę kodów do zamkniętych testów gry Evolve. W związku ze zbliżającą się alfą swojej multiplayerowej produkcji, studio Turtle Rock ujawniło aktualne (choć nie ostateczne) wymagania sprzętowe wersji PC.

Aktualizacja: Wszystkie kody już się rozeszły.

Zanim Evolve trafi do sklepów, twórcy chcą dobrze przetestować grę - Evolve – rozdajemy klucze do testów alfa. Poznaj wymagania sprzętowe gry - wiadomość - 2014-10-24
Zanim Evolve trafi do sklepów, twórcy chcą dobrze przetestować grę

Studio Turtle Rock szykuje się do przeprowadzenia zamkniętych testów alfa gry Evolve (tzw. Big Alpha), zaplanowanych na przyszły weekend (30.10 – 2.11). Odbędą się one na wszystkich docelowych platformach sprzętowych, czyli PC, PlayStation 4 i Xboksie One. W związku z tym ujawniono aktualne wymagania sprzętowe pecetowej wersji tej kooperacyjno-rywalizacyjnej sieciowej produkcji. Warto pamiętać, że podane niżej konfiguracje nie są ostateczne – deweloper wyraźnie zaznaczył, że przed premierą finalnej wersji tytułu zostanie przeprowadzona dalsza optymalizacja. Mimo to, już teraz widać, że Evolve nie będzie potrzebował do działania komputera z najwyższej półki, przynajmniej jeśli chodzi o wymagania minimalne.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Pentium D 3 GHz lub Athlon 64 x2 Dual Core 6400 2.4 GHz
 2. Karta grafiki: GeForce GTX 560 lub Radeon 5770
 3. RAM: 4 GB
 4. Dysk twardy: 15 GB
 5. System operacyjny: Windows 7 (64-bitowy)

Zalecane wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Core i7 920 2.67 GHz lub A8-3870 3 GHz
 2. Karta grafiki: GeForce GTX 680 lub Radeon R9 280
 3. RAM: 6 GB
 4. Dysk twardy: 15 GB
 5. System operacyjny: Windows 7 (64-bitowy)

Klucze do testów Big Alpha

Dzięki uprzejmości firmy 2K, udało nam się zdobyć dla Was garść kodów gwarantujących dostęp do zbliżających się zamkniętych testów Evolve na wybranej platformie sprzętowej. Klucze do alfy otrzyma pierwsze 100 osób, które na adres uwagi[at]gry-online.pl wyślą maila zatytułowanego: „Evolve - kod do wersji alfa”. Rzecz jasna, warto się pośpieszyć, gdyż decydująca jest tu kolejność zgłoszeń. Gdy już uda Wam się zdobyć kod, postępujcie zgodnie z niżej podaną instrukcją:

 1. Udaj się pod ten adres
 2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, w rubryce Referral Code koniecznie wpisując: „INTMEDIA”
 3. Wybierz platformę sprzętową, na której zamierzasz grać (PC, PS4 lub XONE)
 4. Wpisz 17-znakowy kod – ten otrzymany od nas
 5. Wyślij formularz, klikając czerwony baner z napisem „Submit”

Przypominamy, że testy rozpoczną się 30 października na konsoli Xbox One. Dzień później do zabawy dołączą posiadacze PlayStation 4 i PC. Zanim Evolve trafi na półki sklepowe, posiadacze Xboksa One będą mogli wziąć udział w otwartych beta-testach, rozpoczynających się 8 stycznia 2015 roku. Premiera gry ma się odbyć 10 lutego 2015 roku jednocześnie na PC, PS4 i XONE.

 1. Testowaliśmy Evolve - czego dowiedzieliśmy się o następcy Left 4 Dead?
 2. Oficjalna strona gry Evolve