Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2020, 21:01

autor: Adrian Werner

Evil Genius 2 – zwiastun przybliża gameplay gry

Podczas pokazu PC Gaming Show studio Rebellion wypuściło nowy zwiastun gry Evil Genius 2: World Domination. To pierwszy materiał z tej strategii zawierający fragmenty rozgrywki.

Podczas wirtualnej imprezy PC Gaming Show pokazano nowy zwiastun Evil Genius 2: World Domination, czyli kontynuacji wyśmienitej strategii z 2004 roku.

Filmik jest szczególnie warty zainteresowania, gdyż zawiera pierwsze fragmenty rozgrywki. Dzięki temu możemy wreszcie zobaczyć, jak gra będzie prezentowała się w akcji. Sądząc po trailerze, autorom udało się odtworzyć styl i klimat pierwowzoru z 2004 roku.

Evil Genius 2 – zwiastun przybliża gameplay gry - ilustracja #1
Gra ukaże się w tym roku.

Przypomnijmy, że Evil Genius 2: World Domination zmierza wyłącznie na pecety. Gra będzie sprzedawana na Steamie. Premiera nastąpi w tym roku i na razie autorzy nie są gotowi podać dokładniejszego terminu. Produkcja nie zaoferuje polskiej wersji językowej.

Jeśli gra wzbudziła Wasze zainteresowanie i macie ochotę na więcej gameplaya, to deweloperzy 17 czerwca zorganizują w serwisie Twitch stream z wczesnej wersji projektu. Transmisja ruszy o godzinie 19:00 czasu polskiego.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Evil Genius 2: World Domination
  2. Oficjalna strona studia Rebellion
Evil Genius 2: World Domination

Evil Genius 2: World Domination