Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2021, 12:55

autor: AlexB

Nowy ładny cinematic promuje Evil Genius 2

Studio Rebellion opublikowało kolejny zwiastun Evil Genius 2: World Domination, czyli kontynuacji nietypowego RTS-a z 2004 roku. Ponadto poznaliśmy więcej szczegółów na temat tego, jak według planów będzie wyglądało popremierowe wsparcie tytułu.

W SKRÓCIE
  1. Na dwa tygodnie przed oficjalną premierę studio Rebellion opublikowało kolejny zwiastun Evil Genius 2: World Domination.
  2. Ponadto twórcy podzielili się większymi szczegółami na temat tego, jak będzie wyglądało popremierowe wsparcie dla gry – pojawią się w niej między innymi: nowy grywalny (anty)bohater oraz kryjówka, a także kolejni poplecznicy, typy stworów, pomieszczenia, pułapki i przedmioty.

Już za niecałe dwa tygodnie gracze na całym świecie będą mogli ponownie wcielić się w geniusza zła, zbudować swoją supertajną kryjówkę i podjąć próbę objęcia władzy nad światem. 30 marca na rynku pojawi się bowiem Evil Genius 2: World Domination, czyli kontynuacja humorystycznej strategii czasu rzeczywistego z 2004 roku. Aby umilić nieco samą końcówkę oczekiwania na ten tytuł, studio Rebellion opublikowało jego kolejny zwiastun. Oto on:

Choć sporo scen z powyższego zwiastuna stworzono za pomocą animacji CGI, nie brakuje w nim fragmentów gameplayu prosto z nadchodzącej produkcji. Zaoferowano nam mały rzut oka chociażby na to, w jaki sposób będzie wyglądała rozbudowa naszej bazy, dbanie o morale i odpowiednią motywację personelu, prowadzenie badań, wysyłanie pomagierów na różne misje, gromadzenie bogactw czy walka z siłami sprawiedliwości. Co istotne, wszystkie nasze poczynania będziemy mogli uwiecznić za pomocą trybu fotograficznego, który pojawi się w tytule zupełnie za darmo w dniu premiery.

Na sam start w Evil Genius 2: World Domination będzie dostępnych między innymi czterech geniuszy zła oraz cztery różnorodne kampanie. Z czasem jednak w tytule pojawią się kolejne elementy, zarówno darmowe, jak i płatne. Według przedstawicieli studia Rebellion, wśród tych drugich znajdą się między innymi nowy grywalny (anty)bohater oraz kryjówka, a także kolejni poplecznicy, typy stworów, pomieszczenia, pułapki, przedmioty i wiele więcej. Wszelkie szczegóły, wraz z datami premier poszczególnych „świeżynek”, mają zostać podane po 30 marca.

Nowy ładny cinematic promuje Evil Genius 2 - ilustracja #1
Pracując w bazie geniusza zła trzeba cały czas być czujnym.

Na koniec przypominamy, że Evil Genius 2: World Domination zmierza wyłącznie na PC. Niestety, tytuł nie będzie posiadał polskiej wersji językowej. Jeśli Was to nie zraża, to możecie go zakupić w ramach przedsprzedaży w dwóch wersjach – standardowej oraz Deluxe Edition. W tej drugiej, prócz samej gry i zwykłych bonusów za pre-order w postaci dodatkowych przedmiotów, znajdzie się przepustka na sezon pierwszy, która obejmie jedną paczkę kampanii, jedną paczkę obiektów, dwie paczki pomagierów i dwie paczki personelu. Dodatkowe szczegóły znajdziecie na oficjalnej karcie gry na platformie Steam.

Warto jeszcze wspomnieć, że do momentu premiery zarówno standardowa edycja Evil Genius 2: World Domination, jak i Deluxe, będzie można kupić z dziesięcioprocentową zniżką. Natomiast jeśli posiadacie pierwszą odsłonę Evil Genius na Steamie, wówczas otrzymacie piętnastoprocentowy rabat.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Evil Genius 2: World Domination