Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2013, 21:40

autor: Ender

EVE Online: Odyssey jest kolejnym dodatkiem dla kosmicznego MMO

W trakcie targów PAX East, twórcy MMO EVE Online zapowiedzieli premierę nowego dodatku dla gry zatytułowanego Odyssey. Rozszerzenie wprowadzi wiele zmian skupiających się na uatrakcyjnieniu eksploracji przestrzeni kosmicznej, a także poprawieniu wyglądu i sposobu działania interfejsu.

EVE Online może poszczycić się jedną z najbardziej zwartych i zintegrowanych społczeności w świecie gier MMO - EVE Online: Odyssey jest kolejnym dodatkiem dla kosmicznego MMO - wiadomość - 2013-03-24
EVE Online może poszczycić się jedną z najbardziej zwartych i zintegrowanych społczeności w świecie gier MMO

Na panelu przygotowanym przez studio CCP Games, który został zorganizowany na targach PAX East, twórcy EVE Online zapowiedzieli premierę dziewiętnastego już dodatku dla tego kosmicznego MMO. Jak zapewniają deweloperzy, nowe rozszerzenie zatytułowane Odyssey ma sprawić, że gracze ponownie poczują się jak odkrywcy, których co rusz spotykają niespodzianki w niezliczonych zakamarkach galaktyki tytułu. Aby osiągnąć ten efekt systemy gwiezdne zostaną wzbogacone o zupełnie nowe atrakcje gotowe do zbadania, takie jak ukryte wraki, porzucone statki czy źródła różnych zasobów.

Ulepszony system skanowania i nawigacji ma ułatwić podróże i eksplorację także początkującym graczom. Do zabawy zachęci również przeprojektowany interfejs, ułatwiający odnalezienie się w wielu opcjach i możliwościach gry. Wstępne prace nad tymi zamiami studio przeprowadziło już prawie 18 miesięcy i od tamtej pory uważnie ma wsłuchiwać się w opinie co do wyglądu i funkcjonalności menu, stanowiącej dla wielu poważną przeszkodę w płynnej rozgrywce. Oczywiście poza tymi nowościami, tradycyjnie fani mogą liczyć na nowe statki, eventy oraz kontynuację linii fabularnej. EVE Online: Odyssey będzie dostępny od 4 czerwca.

  1. Oficjalna strona EVE Online: Odyssey