Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2021, 11:23

ETS2 Heart of Russia - cerkwie na nowych screenach z dodatku

Na oficjalnym blogu Euro Truck Simulator 2 udostępniono nowe screeny z dodatku Heart of Russia. Możemy na nich podziwiać cerkwie, które zobaczymy podczas rozgrywki.

Na oficjalnym blogu studia SCS Software opublikowano nowy wpis poświęcony projektowi Heart of Russia, czyli nadchodzącemu dodatkowi do Euro Truck Simulator 2. Wpis koncentruje się na zaprezentowaniu cerkwi, które będziemy mogli podziwiać w tym rozszerzeniu.

Jak tłumaczą autorzy, religia ma duże znaczenie dla historii i kultury Rosji, więc sporo wysiłku włożono w to, aby miejsca kultu prezentowały się odpowiednio atrakcyjnie. Podczas jazdy przez wioski i miasta regularnie natykać się będziemy na różnorodne katedry, cerkwie i kaplice. Wpisowi towarzyszy zestaw screenów.

ETS2 Heart of Russia - cerkwie na nowych screenach z dodatku - ilustracja #1

Przypomnijmy, że rozszerzenie obejmie jedynie europejską część Rosji, gdyż kraj ten jest zbyt duży, aby twórcy mogli go odpowiednio odwzorować w jednym DLC.

Na razie nie wiemy, kiedy zadebiutuje Euro Truck Simulator 2: Heart of Russia. Spodziewamy się, że dodatek ukaże się w przyszłym roku, ale trudno ocenić, jak długo będziemy musieli poczekać. Twórcy obiecują jednak regularne aktualizacje informujące o postępie prac. Poprzedni wpis na blogu skupiał się na lasach, które znajdziemy w tym DLC.

  1. Zielone serce Rosji na screenach z nowego DLC do ETS 2
  2. Oficjalna strona gry Euro Truck Simulator 2
  3. Euro Truck Simulator 2 – poradnik do gry
ETS2 Heart of Russia - cerkwie na nowych screenach z dodatku - ilustracja #2

Czekając na dodatek, warto sprawdzić nową wersję moda ETS2: Project Japan

Na koniec chcemy wspomnieć, że niedawno ukazała się nowa wersja (1.0.3) Project Japan, czyli jednego z największych modów do ETS2. Projekt wzbogaca grę o nową mapę odtwarzającą współczesną Japonię oraz tamtejsze przepisy drogowe, w tym ruch lewostronny.

  1. Project Japan ETS2 – pobierz mod
ETS2 Heart of Russia - cerkwie na nowych screenach z dodatku - ilustracja #3
ETS2 Heart of Russia - cerkwie na nowych screenach z dodatku - ilustracja #4
ETS2 Heart of Russia - cerkwie na nowych screenach z dodatku - ilustracja #5