Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2022, 17:31

Upiększanie mapy w ETS2 trwa, kolej na ojczyznę Porsche

ETS2 doczeka się odświeżenia kolejnego niemieckiego miasta. Tym razem otrzymamy nową wersję Stuttgartu.

Źródło fot. SCS Software
i

Studio SCS Software regularnie odświeża starsze lokacje z Euro Truck Simulatora 2. W sierpniu aktualizacja 1.45 wprowadziła całkiem nowy Hanower, a teraz kolejne niemieckie miasto doczeka się odnowienia. Tym razem padło na Stuttgart, miłośnikom motoryzacji znany głównie jako miejsce, w którym siedzibę ma firma Porsche.

Deweloperzy zapowiedzieli, że metropolia doczeka się gruntownej przemiany. Większość tego, co znamy z obecnej wersji gry, zostanie usunięta. W zamian otrzymamy bardziej przestronne obszary wypełnione obiektami charakterystycznymi dla Stuttgartu. Wśród nich znajdziemy między innymi barokowy pałac Neues Schloss.

Jeśli jesteście ciekawi, jak będzie prezentować się nowa wersja miasta, to możecie zapoznać się z poniższymi screenami.

Upiększanie mapy w ETS2 trwa, kolej na ojczyznę Porsche - ilustracja #1

SCS Software

Upiększanie mapy w ETS2 trwa, kolej na ojczyznę Porsche - ilustracja #2

SCS Software

Upiększanie mapy w ETS2 trwa, kolej na ojczyznę Porsche - ilustracja #3

SCS Software

Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie „nowy” Stuttgart trafi w nasze ręce. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość. To jednak jeszcze nie wszystko; deweloperzy z SCS Software zapowiedzieli, że również inne niemieckie miasta doczekają się odświeżenia. Nie są jednak w stanie stwierdzić, która metropolia będzie następna.

Dla przypomnienia: na początku listopada do ETS2 zawitała aktualizacja 1.46. Wprowadziła ona szereg nowości – w tym niedostępny wcześniej obszar na Półwyspie Iberyjskim oraz możliwość zakupu cystern na chemikalia.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej