Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2022, 16:55

ETS2 z aktualizacją 1.46; wreszcie odwiedzimy nowy obszar

ETS2 otrzymało aktualizację 1.46. Wprowadza ona do gry między innymi nowy obszar do odwiedzenia oraz możliwość zakupu cystern na chemikalia.

Źródło fot. SCS Software
i

SCS Software opublikowało aktualizację 1.46 do Euro Truck Simulatora 2. Oznacza to, że wszystkie nowości zapowiadane w minionych tygodniach wreszcie zawitały do gry. Wśród nich znajdziemy między innymi nowy obszar do odwiedzenia oraz możliwość zakupu cystern na chemikalia. Patch ten waży 3,1 GB.

Do tej pory nowinki mogły testować jedynie osoby, które zdecydowały się przystąpić do bety. Na etapie testów deweloperzy nie udostępniali jednak wszystkich świeżych funkcji.

Patch 1.46 do ETS2 – lista zmian

Lista nowości, jakie zawitały do ETS2 wraz z aktualizacją 1.46, prezentuje się następująco:

  1. nowy obszar na Półwyspie Iberyjskim (wymaga posiadania DLC Iberia). Jest nim małe miasteczko z przyległościami znajdujące się nieopodal Madrytu w Hiszpanii. Umieszczono w nim nową firmę;
  2. oznaczenia drogowe na Półwyspie Iberyjskim, które pasują do tych faktycznie stosowanych w tym regionie. Z ich pomocą np. dowiecie się, do jakiego regionu lub miasta wjeżdżacie;
  3. filmiki prezentujące miasto, w którym rozpoczynamy nową rozgrywkę, dla metropolii znajdujących się na Półwyspie Iberyjskim;
  4. przeglądarka firm. Z jej pomocą możecie odszukiwać zlecenia po typie ładunku lub rodzaju naczepy;
  5. możliwość zakupu cystern na chemikalia. Są one w pełni modyfikowalne pod względem wyglądu i dostępne w trzech wariantach podwozia (1-, 2- i 3-osiowe).
  6. galeria, w której przechowywane są screeny wykonane podczas gry. Chociaż zachowuje ona podstawową funkcję Menedżera zrzutów ekranu, to całość uległa znaczącemu rozbudowaniu. Na mapie pojawiają się teraz specjalne punkty orientacyjne oraz tzw. trofea fotograficzne, czyli charakterystyczne dla danego państwa obiekty.

Szczegółowe omówienie każdej z powyższych nowości możecie znaleźć we wpisie na oficjalnym blogu SCS Software.

Warto przypomnieć, że deweloper pracuje również nad nowym DLC do ETS2. Zabierze nas ono na Bałkany Zachodnie. Data jego premiery pozostaje jednak nieznana.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Euro Truck Simulator 2

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej