Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2020, 20:12

autor: DM

Escape from Tarkov otrzymało polską lokalizację

Studio Battlestate Games udostępniło w końcu polską lokalizację do gry Escape from Tarkov. Ponadto gracze będą mogli znowu otrzymać cenne przedmioty za oglądanie transmisji na Twitchu.

Escape from Tarkov otrzymało polską lokalizację - ilustracja #1
Escape from Tarkov w końcu doczekało się polonizacji interfejsu ekranu oraz wszelkich napisów w grze.

Twórcy Escape from Tarkov ze studia Battlestate Games wypuścili dziś niewielką łatkę techniczną do wersji 0.12.6. Okazało się, że oprócz poprawek błędów, dodaje ona także długo wyczekiwaną polską lokalizację do gry. Choć na rozbudowaną część fabularną EfT ciągle czekamy, gracze już teraz powinni docenić opisy minizadań, pchlego targu oraz spolszczoną bazę danych sporej liczby przedmiotów dostępnych w grze. Warto też zaznaczyć, że to pierwsza odsłona naszej wersji językowej, więc zdarzają się w niej błędy oraz niedoróbki.

Escape from Tarkov otrzymało polską lokalizację - ilustracja #2
Polska wersja przyda się zwłaszcza w podręczniku do gry i w „pchlim targu”.

Autorzy gry poinformowali również o powrocie specjalnego wydarzenia promocyjnego, czyli rozdawania cennych przedmiotów z gry za oglądanie transmisji wybranych streamerów na Twitchu. Będzie ono trwało od 11 do 22 czerwca, a pełną rozpiskę z datami i listą kanałów do śledzenia znajdziecie pod tym adresem.