Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2019, 11:33

autor: Froozyy

„Epic łamie własne zasady”, czyli awantura o skórkę w Fortnite

Nowa skórka w Fortnite wywołała sporo zamieszania wśród fanów gry. Według nich twórcy złamali własne zasady, a sprzedawanie zmienionych wersji klasycznych postaci jest sprzeczne z założeniami firmy.

Nowa skórka w Fortnite wywołała spore zamieszanie wśród fanów. - „Epic łamie własne zasady”, czyli awantura o skórkę w Fortnite - wiadomość - 2019-06-26
Nowa skórka w Fortnite wywołała spore zamieszanie wśród fanów.

W grze Fortnite wystartowało wydarzenie 14 Dni Lata. Wraz z nim do gry trafiło sporo nowości, w tym skórka, która wywołała spore zamieszanie wśród fanów tej sieciowej strzelanki. Mowa o Summer Drift, czyli wakacyjnej wersji Drifta z sezonu 5., który był dostępny tylko dzięki przepustce sezonowej.

Wraz z wypuszczeniem nowej wersji skina pojawiły się głosy niezadowolenia graczy. Twierdzą oni, że wydawanie zmienionych starszych skórek oraz sprzedawanie ich jest sprzeczne z założeniami Epic Games. Przedmioty dostępne w poprzednich sezonach miały być ekskluzywne i niemożliwe do kupienia. Oczywiście Summer Drift nie jest dokładną kopią dawnego skina, tylko jego wakacyjną wersją. Postać doczekała się lekkiej opalenizny, na jej szyi pojawił się wieniec z kwiatów, a na nodze tatuaż. Skórka jest do kupienia za 1500 V-Bucksów. Poniżej możecie zobaczyć obie wersje.

Skórka Drift z sezonu 5. - „Epic łamie własne zasady”, czyli awantura o skórkę w Fortnite - wiadomość - 2019-06-26
Skórka Drift z sezonu 5.
Wakacyjny Drift z sezonu 9. - „Epic łamie własne zasady”, czyli awantura o skórkę w Fortnite - wiadomość - 2019-06-26
Wakacyjny Drift z sezonu 9.

W przeszłości dostawaliśmy już zmienione wersje skórek (Love Ranger czy też Brite Bomber), jednak nie wchodziły one w skład przepustki sezonowej. Poza tym twórcy mieli w zwyczaju wydawać nowe style dla istniejących już skinów, a ich posiadacze dostawali je kompletnie za darmo. Jak widać nie w tym przypadku. Gracze obawiają się, że działania Epic Games sprowadzą się do tego, że taka sytuacja spotka również inne ekskluzywne postacie z poprzednich sezonów, również te, które wymagały sporo zachodu, aby je zdobyć.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.