Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 lutego 2021, 15:50

autor: Karol Laska

Emma Stone jako Cruella w zwiastunie nowego filmu Disneya

W sieci pojawiły się zwiastun oraz plakat nadchodzącego filmu aktorskiego Disneya pod tytułem Cruella. Będzie to prequel animowanych 101 dalmatyńczyków, który skupi się na losach złowrogiej projektanki mody.

Disney rozpoczął hucznie kampanię marketingową jednego ze swoich nadchodzących filmów aktorskich. To spin-off animacji o 101 dalmatyńczykach pod nazwą Cruella opowiadający o tytułowej antybohaterce, słynącej ze swojej przerysowanej złowrogości. W produkcji Craiga Gillespiego (Jestem najlepsza. Ja, Tonya) zobaczymy natomiast genezę tejże postaci, która uwzględni jej wielką pasję, jaką jest szeroko pojęta moda. Dzieło zapowiada się co najmniej ciekawie, co udowadniają klimatyczne oraz zachęcające do seansu plakat oraz zwiastun.

W rolach głównych zobaczymy Emmę Stone (La La Land), Emmę Thompson (Piękna i Bestia) oraz Marka Stronga (Shazam!). Cruella pojawi się 28 maja 2021 roku w kinach oraz na platformie Disney+.

Plakat filmu Cruella. Źródło: Disney - Emma Stone jako Cruella w zwiastunie nowego filmu Disneya - wiadomość - 2021-02-17
Plakat filmu Cruella. Źródło: Disney
  1. Strona internetowa Disney+